Skocz do zawartości

Problemy z grą Asphalt 9


Jakub Kołodziejczuk

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, dzidexx napisał:

Co to?

Apka w MIUI, która ma niby odpalać dodatkową moc pod gierki...

 

23 minuty temu, Jakub Kołodziejczuk napisał:

przy próbie uruchomienia.

A na forum mamy wróżki, które wywróżą nam z jakiego softu korzystasz i jakie masz ustawienia dot. zarządzania baterią/ramem :3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ma do rzeczy soft i te ustawienia w zasadzie do tego że na Snapie 855 jakaś gierka źle działa? Nowy telefon więc soft stock a na Asphalta mam Oszczędzanie baterii(zalecane) też ustawione stockowo. 

Wiesz nie siedzę na takich forach 24/7 więc mogłem nie wiedzieć że takie info jest potrzebne, chociaż na innych forach widziałem że ludzie potrafią się o takie rzeczy normalnie dopytać wręcz zabijając pytaniami autora posta więc nie wiem w czym problem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Jakub Kołodziejczuk napisał:

A co ma do rzeczy soft i te ustawienia w zasadzie do tego że na Snapie 855 jakaś gierka źle działa? Nowy telefon więc soft stock a na Asphalta mam Oszczędzanie baterii(zalecane) też ustawione stockowo. 

To samo, co sprawność Windy, czy jakiegokolwiek innego systemu do działania apliakcji na nich... Bez systemu, nie ma apki... Jeżeli masz oszczędzanie na zalecanych, to wyłącz je dla apki, która się wyłącza... Co więcej, dodaj apkę gry do tzw. "kłódki", czyli wejdź w ostatnie apki, przytrzymaj i oznacz...

19 minut temu, Jakub Kołodziejczuk napisał:

nie wiem w czym problem. 

W tym, że im więcej konkretów podasz, im więcej informacji, tym łatwiej nam będzie udzielić Ci poprawnej odpowiedzi, a ty szybciej ją uzyskasz i nie będzie zgadywania "a może to, a może coś innego, a najlepiej to zmień soft" etc... dodam też, że dla ew. przyszłych "poszukiwaczy" będzie łatwiej wyciągnąć konkretne informacje. Łatwiej się czyta 3-5postów, niż 3-5stron...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

17 godzin temu, dzidexx napisał:

Stad było moje pytanie do autora.

@up

 

Możesz też dla danej gry zwiększyć czułość dotyku, zwiększyć kontrast i wyznaczyć obszar nie reagujący na dotyk. 

 

18 godzin temu, Nezumi napisał:

To samo, co sprawność Windy, czy jakiegokolwiek innego systemu do działania apliakcji na nich... Bez systemu, nie ma apki... Jeżeli masz oszczędzanie na zalecanych, to wyłącz je dla apki, która się wyłącza... Co więcej, dodaj apkę gry do tzw. "kłódki", czyli wejdź w ostatnie apki, przytrzymaj i oznacz... 

Dzięki za pomoc, protestuje. A wiesz może czy da się tą apkę usunąć z uśpionych całkowicie? 

IMG_20190918_203808.jpg

Edytowane przez Jakub Kołodziejczuk
Zapomniałem czegoś napisać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, dzidexx napisał:

Cpu, soc, gpu, baterii...

Czy grę instalowałeś ze sklepu Play?

Tak ale co mają do rzeczy temp do działania aplikacji? Jak zainstalowałem na chwilę to miałem chyba po 34 czy 35 C. Myślisz żeby sprawdzać w czasie grania? Jakie temp byłyby za wysokie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, stereo0 napisał:

Wyłącz może tryb oszczędzania baterii najpierw bo po screenach widzę, że na nim jedziesz. Może być po porstu uwalana apka bo zdaniem systemu "agresywnie" zjada baterię.

A wiesz czy da się wywalić aplikacje całkowicie z uśpionych, bo mam wyłączone oszczędzanie baterii itd dla Asphalta a dalej się tam wyświetla. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jakub Kołodziejczuk spróbuj tego: ustawienia/ zainstalowane aplikacje/ asphalt i tam daj w oszczędzaniu energii  bez ograniczen lub chociaż ogranicz aplikacje w tle, zamista oszczędzania baterii i daj znac czy pomoglo. Oszczedzanie baterii masz włączone bo masz pomarańczową ikonkę baterii a powinna być szara, ewentualnie zielona podczas ładowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...