Jump to content

Mijia m365 trzęsienie/rzucanie do przodu podczas jazdy


Iliketurtles
 Share

Recommended Posts

Witam, kilka dni temu dopompowałem opony jednak po kilku minutach jazdy zorientowałem się że strasznie mnie rzuca mnie do przodu i to w całkiem regularnych odstępach czasu. Występuje to nawet na bardzo równym asfalcie. Mechanizm blokujący kierownice trzyma bardzo solidnie oraz w oponach nie ma dziur, wszytko jest tak jak powinno, a jednak problem występuje. Czy ma ktoś jakiś pomysł z czego to może wynikać?

Link to comment
Share on other sites

Dziękuje za odpowiedź. Położyłem m365 na krześle tak aby nie dotykała podłogi, kiedy wprawiłem przednie koło w ruch i przyspieszyłem hulajnoga bardzo mocno i regularnie zaczęła się trząść i faktycznie wydaje mi się że opona jest nie równo osadzona na feldze. Podczas pompowania opony kilka dni temu spuściłem z niej trochę powietrza a następnie napompowałem do pożądanego ciśnienia czy mogło to spowodować że opona nie równo się ułożyła?

 

Link to comment
Share on other sites

Nagrałem film jednak nie widać na nim trzęsienia, mi drżą ręce oraz jakość filmu nie powala. Na razie nie mam możliwości żeby napompować oponę w domu więc wstrzymam się z spuszczeniem ciśnienia i całą operacją. 

Eee, tam.
Pompkę kup w jakimś hipermarkecie sportowym.
A film... bardziej chodzi mi o dźwięk niż o obraz.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...