kamil95

zawieszanie telefonu, przyznawanie nadanych wcześniej uprawnień

Recommended Posts

Cześć, czy w waszych Xiaomi tez zdarza się ze mi 9t tak się zwiesza ze nie da się nic zrobić? raz mi już zrobił restart po czym wszystkie ustawienia i pozwolenia w aplikacjach trzeba było klikać od nowa (nie wiem dlaczego), a dziś przerosło go odblokowywanie telefonu i na tym się zwiesił a potem odblokował się na 2 przestrzeń, mimo ze kod był do 1 przestrzeni, ale i tak nie dało się nic zrobić, zrobiłem twardy restart(power+volume up) i teraz działa ale przez 2 miesiące już 2 raz mam taką sytuacje. Może jak dadzą jakąś aktualizacje to się to ogarnie.

Edited by kamil95

Mam podobnie, walnie go zwiecha dziwna, szczególnie widać jak np. Na Whatsapp chce wysłać zdjęcie.

Wysłane z mojego Redmi K20 przy użyciu Tapatalka

Jaki macie soft? U mnie na xiaomi.eu żadnych problemów.

Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza.

Na EU nie mam żadnego problemu. Jak jeszcze miałem global (końcówka bodajże 12), to również bez zwiech.

Ja na Globalu też nie mam żadnych zwiech. Telefon mam od miesiąca. Ale jest jedna trochę irytująca rzecz. Co jakiś czas, przeważnie po zrestartowaniu telefonu, launcherowi (Lawnchair) muszę znowu nadawać uprawnienia, które już miał przyznane.

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka

Ja mam 10.3.10 i już cztery razy się sam zawiesił. Po prostu zaświecił się ekran i koniec. Tapeta znikła a ikony zostały . Restart vol+power dopiero pomógł. Macie jakieś pomysły czemu tak ?

Ja mam 10.3.10 i już cztery razy się sam zawiesił?

Ja mam najnowsze Miui Polska 11.0.3 i mam podobnie. Zdarza mi się zawiesić przy próbie odblokowania ekranu odciskiem palca, raz zdarzyło mi się, że utraciły się wszystkie przyznane uprawnienia aplikacji. Wcześniej miałem Global EEA i nie było takiego problemu.

Ja nie mam zwiech na globalu (10.3.11), ale ostatnio w większości apek tak o znikły uprawnienia i musiałem je nadawać znowu.

Niestety jest nie dorobiony soft na dzień dzisiejszy. Aż dziwne że nadal nic z tym nie zrobili.

Dziwne bo Żonie kupiłem dwa lata temu mi4x i dwa razy się zawiesił. A tu mam dwa na tydzień

Szkoda, że jest niedorobiony. Tutaj problem też mam z baterią. Zżera ja strasznie szybko przez Android. Kiedyś mi się przywiesił w nocy i był cały czas wybudzony, procesor pracował. Rano było tylko kilka procent baterii. Czy na rozwojowym miui Polska z muui 11 i Androidem 10 też są takie problemy? Czy można bez wyczyszczenia danych, jako aktualizacje przejść z wersji stabilnej na rozwojową?

Narzeczona ma wersję global i tam jest wszystko ok. Żadnych problemów z zawieszeniem i bateria.

Dnia 17.10.2019 o 23:01, kruszka49 napisał:

Szkoda, że jest niedorobiony. Tutaj problem też mam z baterią. Zżera ja strasznie szybko przez Android. Kiedyś mi się przywiesił w nocy i był cały czas wybudzony, procesor pracował. Rano było tylko kilka procent baterii. Czy na rozwojowym miui Polska z muui 11 i Androidem 10 też są takie problemy? Czy można bez wyczyszczenia danych, jako aktualizacje przejść z wersji stabilnej na rozwojową?

Narzeczona ma wersję global i tam jest wszystko ok. Żadnych problemów z zawieszeniem i bateria.

Dobrze ze trafiłem na ten post. mam dokładnie to samo z baterią. W nocy już kilka razy się zawiesił i niby wybudzony zżarł prawie całą baterię. Mam Global MI. Z tymi uprawnieniami to samo. Co jakiś czas muszę nadawac dla Qobuza, powerampa i kilku innych. Chyba jeszcze nie dopracowany ten soft dla mi9t bo jeszcze kilka innych problemów ma.

Nie wiem co wy macie w telefonie wgrane ale ja nie mam żadnych problemów.04f9c1f23fb99608cf6946aca86604e4.jpg

Posiadam global 11.0.2 już 4 raz telefon mi się zawiesił w taki sposób że górna część telefonu była cała gorąca a na ekranie czarno. Telefon na nic nie reagował, ludzie do mnie dzwonią i mają normalnie sygnał. Po ponownym uruchomieniu nie mam tych rozmów w historii połączeń.

Jak sprawdzić co się dzieje? Mógłby się chociaż restartowac, a on się freezuje.

2 telefony z różnych źródeł (morele.net, Euro RTV AGD) - oba wersja 128GB, jeden czerwony, drugi niebieski.

Na obu ten sam problem, a mianowicie samoistne wyłączanie się telefonu (średnio co drugi dzień). Dodatkowo na tym z Euro bateria 2 razy bardzo szybko schodziła (raz prawie cała przez noc, drugi raz z 43% wieczorem do 0 rano i to tak, że telefonu nie dało się włączyć).

Na jednym był jeszcze MIUI 10, natomiast na drugim już MIUI 11.

W morelach telefon zwrócony, jutro zwracam w Euro.

Albo któraś appka tak działała na telefony (chociaż praktycznie ten sam zestaw był na Xiaomi Redmi Note 4 od paru lat), albo miałem wyjątkowego pecha i trafiłem 2 egzemplarze z trefnymi bateriami.