Jump to content

Aktualizacja


Masz8156

Recommended Posts

Witam od kilku miesięcy wisi mi na górnej belce powiadomienie o aktualizacji redmi note 5 4/64. Mam pytanie jak zlikwidować to powiadomienie? I czy zaktualizować system? Ogólnie jestem zadowolony z telefonu . Mam już go prawie rok . Pytanie czy nowy system nie pogorszy mi  aparatu , baterii ?bo czytam że właśnie baterie strasznie drenuje więc wolę nie aktualizować. Lepszym rozwiązaniem byłoby zlikwidowanie tego powiadomienia. Poza tym telefon system nowy sobie pobrał przez sieć GSM a kiedyś było tak by nie aktualizować przez sieć GSM bo można było łatwo uwalić telefon. Nadal tak jest?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza.

 

1. Aktu są po to, aby poprawić działanie, dodać nowe funkcje... polepszyć zabezpieczenia...

2. Nie ma znaczenia, czy pobierasz przez mobilne, czy przez wifi...

Link to comment
Share on other sites

No to napisz jaka to aktualizacja i co masz obecnie, u mnie najwięcej szkód przyniosło przejście na androida 9 (bateria słabiej trzyma i wycina wszystko z pamięci, pomimo 4gb pamięci rano nie mam już żadnej apki). Jakbym wiedział nie instalowałbym tego szajsu.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...