Skocz do zawartości

Mi Note 3 - oficjalna aktualizacja do MIUI 11/12 i Android Pie


pkonrad

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu dzisiejszym Xiaomi udostępniło aktualizację OTA, która oficjalnie wprowadza Andorida Pie dla Mi Note 3 w najnowszwej wersji Global MIUI V10.4.2.0.PCHMIXM
 

Dla tych którzy jeszcze jej nie dostali niżej wrzucam link do pobrania najnowszego softu:

Recovery (1.7 GB) https://bigota.d.miui.com/V10.4.2.0.PCHMIXM/miui_MINote3Global_V10.4.2.0.PCHMIXM_ba2d8dd9d0_9.0.zip


Changelog:

  • Updated Android Security Patch to August 2019. Increased system security.
  • Stable MIUI based on Android Pie
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, seyfer napisał:

jak z głośnością rozmów ? U mnie nadal dramat na xiaomi.eu

Nie wiem sprawdź w testach czy wszystko u Ciebie gra, ja też nie mam tych kłopotów na xiaomi.eu. Działa mi też bez problemów volte. Coś musi być nie tak w Twojej komórce albo u operatora. Może spróbuj na innej karcie sim albo zamień kartę z sim1 na sim 2 ew. odwrotnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Dnia 17.09.2019 o 10:26, seyfer napisał:

jak z głośnością rozmów ? U mnie nadal dramat na xiaomi.eu

Słuchaj chyba znalazłem rozwiązanie dla Ciebie ściągnij z telegrama moduł pod magisk -Mi note 3 Miui 10 Sound Explosion mod ja mam v3.1 na działa też na MIUI 11. Dzisiaj musiałem przyciszyć rozmowę do połowy skali, bo aż głośniczek zaczął trzeszczeć od głośności a i tak jest bardzo głośn,o że można rozmawiać w tym ustawieniu bez trzymania słuchawki przy uchu. Jak to Ci nie pomoże masz uszkodzenie mechaniczne bo jest naprawdę za głośno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.10.2019 o 09:03, pawelt napisał:

Słuchaj chyba znalazłem rozwiązanie dla Ciebie ściągnij z telegrama moduł pod magisk -Mi note 3 Miui 10 Sound Explosion mod ja mam v3.1 na działa też na MIUI 11. Dzisiaj musiałem przyciszyć rozmowę do połowy skali, bo aż głośniczek zaczął trzeszczeć od głośności a i tak jest bardzo głośn,o że można rozmawiać w tym ustawieniu bez trzymania słuchawki przy uchu. Jak to Ci nie pomoże masz uszkodzenie mechaniczne bo jest naprawdę za głośno.

rozwiązanie było chyba zbyt proste - z czasem siatka przy glosniku sie poprostu na tyle zabrudziała, że robiła za szczelną membranę - nic nie pomagało, żadne programy na cudowne zwiekszanie głośności. Co pomogło to igła i delikatnie przetykanie tej siatki- efekt taki, że darowałem sobie wszystkie dodatki do zwiększania głośności bo tak jak powinno być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@seyferczasem tak pomaga proste rozebranie bo głośnik to po prostu moduł wymienialny. gorzej z mikrofonem jest wkładany w płytkę. Kiedyś rozbierałem inną xiaomi bo też miałem kłopot ale pomogło tylko rozebranie. Niedługo jak będę miał czas pobawię sie z minote3 bo chciałem wypróbować zmianę baterii czy mogę to sam zrobić. Wszystko już mam od tyłu zapasowego (jakby mi coś nie poszło) przez uszczelki do baterii tylko zastanawiam się jak rozgrzać brzegi mając tylko suszarkę do ok 50 stopni.

Ale mimo wszystko polecam ten moduł robi coś niesamowitego z podbiciem dzwięku

Edytowane przez pawelt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Kolejny update dla Mi Note 3:


MIUI V11.0.5.0.PCHMIXM


Recovery (1.7 GB)https://bigota.d.miui.com/V11.0.5.0.PCHMIXM/miui_MINote3Global_V11.0.5.0.PCHMIXM_1fa945374d_9.0.zip

OTA (482 MB)https://bigota.d.miui.com/V11.0.5.0.PCHMIXM/miui-blockota-jason_global-V11.0.4.0.PCHMIXM-V11.0.5.0.PCHMIXM-e271919308-9.0.zip


Changelog:

  • System
    • Updated Android Security Patch to January 2020. Increased system security.
  • App vault
    • New: Music card
    • EU privacy adjustments
  • Security
    • Optimization: Localized payment security icon for India
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...