Skocz do zawartości

Co nowego w MIUI 11?


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

Toć to pewnie tylko taki wyciek, żeby o czymś się mówiło, a więcej zmian w interfejsie oraz aplikacjach będzie widocznych później kiedy pojawi się prawdziwa beta. W dodatku większość nowości i tak będzie ukierunkowana na Chiny i wykorzystanie sztucznej inteligencji. MIUI i Android są już na tyle rozwinięte, że teraz nie ma aż takich rewolucji jak były kilka lat temu, jest dostosowywanie do nowych urządzeń, nowych ekranów, nowych usług internetowych, optymalizacja i wycinanie nieużywanych przez ludzi funkcji, takie pierdoły.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Antyhaker napisał:

KE? Strasznie mieszkasz panie. Przeczytaj całość jeszcze raz, na spokojnie.

Wysłane z mojego Redmi K20 przy użyciu Tapatalka
 

No przeczytałem i jakoś nie widzę tam nic o szufladzie aplikacji ale może jestem ślepy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, eNse napisał:

No przeczytałem i jakoś nie widzę tam nic o szufladzie aplikacji ale może jestem ślepy

Ekehm:

Cytat

Aktualizacja 9.8.9 dla urządzeń z Androidem Pie oprócz Redmi K20, Mi CC9, Mi Mix 3 + Mi 9 – dodaliśmy app drawer do launchera

https://miuipolska.pl/miui-9-8-8/

 

szufladka w becie już jest od miesiąca dla Pie, co za tym idzie, w miui11 również się pojawi...

45 minut temu, maniman303 napisał:

ja to się modlę, aby przeprojektowali od podstaw sposób w jaki działają motywy - żeby się dało w końcu mieć motyw i ciemny tryb na raz xd.

Przecież się da... Jeżeli jakiś motyw nie bangla z dark mode, to wina jest motywu i jego twórcy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.09.2019 o 07:25, eNse napisał:
No przeczytałem i jakoś nie widzę tam nic o szufladzie aplikacji ale może jestem ślepy 

A czy ten temat to jest kompletny changelog? Przecież to tylko zbiór drobnych nowości znalezionych w jakiejś pre-alfie :) Poza tym, szuflada dostępna jest już w MIUI 10 beta.

Wysłane z mojego Redmi K20 przy użyciu Tapatalka
 

Edytowane przez Antyhaker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.09.2019 o 12:11, Nezumi napisał:

Ekehm:

https://miuipolska.pl/miui-9-8-8/

 

szufladka w becie już jest od miesiąca dla Pie, co za tym idzie, w miui11 również się pojawi...

Przecież się da... Jeżeli jakiś motyw nie bangla z dark mode, to wina jest motywu i jego twórcy...

To błagam niech ktoś mi poda nazwę motywu "banglającego" z ciemnym trybem lub dokumentację jak taki zrobić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobają mi się te animacje. Na minus ikonka baterii, wolę procenty w ikonce a nie obok, chyba że idzie to zmienić :)
Większa personalizacja AOD na wielki plus.

Ciekawi mnie tylko, czy Mi 9 na EEA otrzyma w miarę szybko aktualizację do 11-stki. Patrząc na to jak Xiaomi traktuje kwestie aktualizacji w tym modelu myślę, że za jakieś dwa lata może coś będzie XDDD

Edytowane przez DoreK03
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Nezumi napisał:

np. Nero, który aktualnie użytkuje na Mi9.

Jeżeli rozmawiamy o tym samym "nero" to się nie dziwię xd. Jak on zmienia tylko ikonki i tapetę. A to się nie psuje na trybie ciemnym, gorzej jak motyw podmienia grafiki w aplikacjach konkretnych, zmienia wygląd przełączników itd - wtedy się wszystko sypie (poza tapetą i ikonami na pulpicie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, maniman303 napisał:

wtedy się wszystko sypie

To nie temat na to, ale odpowiem... Dziwi Cię to? Ktoś tworzy motyw, który ma z góry ustawione dane ikony. Wcześniej, jeszcze przed wprowadzeniem DarkMode często pojawiały się motywy, które zmieniały wygląd belki + ustawień na czarny... A teraz hop hop, wracamy na tory rozmowy o MIUI11...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nowego fontu u nas, przynajmniej na razie, nie będzie. Więc nie ma opcji pogrubienia czcionki. A co do normalnego zegara na pasku statusu - nie wiem, zobaczymy, choć jestem zwolennikiem pozostawienia tego w obecnej formie.

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, zoltan78 napisał:

@Orjon no szkoda, nie każdemu musi się podobać ale mogli zostawić opcję wyboru dla użytkownika. 

Nie da się dograć tego za pomocą pliku zip? ;)

Poczekamy do wyjścia wersji globalnej (tamta czcionka raczej musi mieć polskie znaki) i wtedy zipa będzie można łatwo ogarnąć, o ile w xiaomi.eu nie wywalą suwaka grubości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.09.2019 o 16:22, Maciej5161 napisał:

Testując chińską wersję, zauważyłem coś fajnego jak dla mnie. Mam na myśli tapete wideo, podczas gdy ktoś do nas dzwoni. Będzie ta opcja w xiaomi.eu?

 

Dnia 26.09.2019 o 16:23, Orjon napisał:

Już dawno jest, ale nie wiem jak ma to działać ;)

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka
 

Możecie bardziej sprecyzować o co chodzi i gdzie szukać tej opcji? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...