Skocz do zawartości

xiaomi mi home security camera 360 - nie działa na LTE


arek.kwiecinski

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam problem z kamerami Mi Home 360 FULL HD...

problem polega na tym, że po dodaniu ich do aplikacji Xiaomi Home mam podglad jedynie gdy jestem podłączony do tej samej sieci wifi co kamery.

W momencie, gdy połączę się z inną siecią wifi albo połączę się z internetem przy pomocy LTE to „buforowanie” zatrzymuje się na 5% i stoi....

Próbowałem wszystkiego, aktualizacji, odinstalowanie apki itp... bez rezultatów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.09.2019 o 15:38, pkonrad napisał:

Ustaw w Mi Home region Polska i dodaj kamerę.

na regionie polskim da radę wykupić chmurę ?

Dnia 7.09.2019 o 15:35, arek.kwiecinski napisał:

Witam

Mam problem z kamerami Mi Home 360 FULL HD...

problem polega na tym, że po dodaniu ich do aplikacji Xiaomi Home mam podglad jedynie gdy jestem podłączony do tej samej sieci wifi co kamery.

W momencie, gdy połączę się z inną siecią wifi albo połączę się z internetem przy pomocy LTE to „buforowanie” zatrzymuje się na 5% i stoi....

Próbowałem wszystkiego, aktualizacji, odinstalowanie apki itp... bez rezultatów.

generalnie tak jest często,że zatrzymuje się na 5% a czasem na 70%(musi być silny zasięg LTE/3g) ale kamera działa

 

często wam się zdarza że kamera przeszła w tryb offline ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam. Mam taki sam problem po dzisiejszej aktualizacji smartphona, że nie łączy się przez LTE z kamerą. Wyskakuje komunikat "Kamera nie włączyła się -60, spróbuj ponownie później" Dodam, że przy WIFI do której podłączona jest kamera działa natomiast przy LTE nie. Ma ktoś jakąś radę? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Cześć, mam problem. Skonfigurowałem ładnie kamerkę i działała. Musiałem jej użyć w innym miejscu i pod innym wifi - też udało się skonfigurować. Jak wróciłem z nią do domu, mam teraz problem, żeby się połączyć z wifi - dioda cały czas mruga na żółta. Już męczę się drugi dzień, help mi !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...