lucaspatecki

dziwne wskazanie baterii

Recommended Posts

4 minuty temu, mariusz13 napisał:

Masz rozrzut między ogniwami aż o 0.41 volta ,to jak dla mnie  bardzo dużo (a nie znam się ,tylko widzę jak u mnie) różnice max pomiędzy pakietami to 0.02 lub mniej.Ktoś tam napisał żeby unikać podłączenia pakietu zewnętrznego do hulajki jeśli różnica między jest większa jak 0.5 v ,u Ciebie jest prawie tyle więc,chyba coś nie teges.Poczekaj na bardziej kumatego,ale nigdy nie miałem takich rozbieżności.

no że rozrzut jest to widze :D widze też że na czerwono a tam na zielono.... mka nowa nie modyfikowana niczym, ładowana na oryginalnej ładowarce

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zielono to najwyższe napięcie, czerwony to najniższe i samo w sobie nic nie znaczy, kolor po prostu na wprowadzić większą czytelność. 

 

Ale 0.4V to za duża różnica, może pakiet jest uszkodzony. Ja mam 0.03V różnicy i to według mnie sporo, bo niektórzy mają różnicę min max w granicach 0.002-0.005V.

Edited by cichy45
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
Witam, 
Mam pytanie odnośnie napięcia na ogniwach  m365 tools pokazuje takie czary jak w załączniku?

Naładuj do 100% i pokaz nam screen z m365 tools.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

A jakie ma to znacznie oprócz bicia piany z Twojej strony.
Bateria do wymiany i koniec tematu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
11 godzin temu, mariusz13 napisał:

Pytanie tylko i wyłącznie wiec jeśli któryś pakiet jest felerny to wyskakuje info o mniejszym zasięgu?Ciekawe,jeśli jeden pakiet ma zmniejszone napięcie,od razu wiadomo o ile zmniejszy się zasięg?

Ja tam nie jestem wszechwiedzący,zapytałem grzecznie i już strzał z d*py,chyba ktoś się nie wyspał,albo przeżywa że jutro poniedziałek.

Edytowane ,żeby nie było za chwilę czepiania się o braki  interpunkcyjne.

ale dlaczego mi tu odrazu per gościu, jaki cel mam kłamać? nie wiem dlaczego mam taki zasięg, tak pokazuje aplikacja, mam tą chulajnoge dopiero 10 dni, nie znam się na wszystkim... dziś doładuje ja do pełna i sprawdze jak wygląa sprawa z zasięgiem,

Share this post


Link to post
Share on other sites

No używany przezemnie przez 10 dni, nie że wyciagnałem z pudła i miał 13 ładowań, kupiłem go 10 dni temu i używałem, ale coś jest nie halo z zasięgiem, pogrzebałem w internecie trafiłem na apke m365 tools a tam pokazuje taki cyrk z ogniwami, napisałem posta czy to normalne.... pakuje właśnie i odsyłam, kupione w empiku :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now