Jump to content

Netflix dla K20 Pro w FHD

spl1terCN
 Share

Recommended Posts

Witam. Mam do was pytanko odnośnie Mi9T/T Pro i widevine. Podobno ostatnio była jakaś globalna aktualizacja i bez problemu działa Netflix w HD i HDR oraz Amazon Prime Video również jest w jakości HD. Czy ktoś mógłby to potwierdzić czy posiadacie jakieś inne wersje? Pytam się ponieważ staram się  rozwiązać kuriozalną zagadkę jaką jest moje zwykłe Mi 9. Od początku L1 i Netflix w HD, ale o HDR ani widu ani słychu. Szczególnie, że wiadomo, że wspiera. Aplikacja Netflixa też udaje głupa, że nie widzi HDR, a Prime Video ogólnie zatrzymał się na etapie jakości jak z kalkulatora. Straszenie mnie to irytuje bo wiem, że niby wszystko powinno być ok, a nie jest. Szczególnie, że lubię oglądać sobie na telefonie. Każda pomoc i informacja jest dla mnie wartościowa.

89716220_491886384825877_6635207122034360320_n.jpg 90325647_514897382744031_630062601287499776_n.jpg

9 godzin temu, gabor2 napisał:

Na mi9t pro HDR obecny na najnowszym tygodniowymi.

Tygodniowymi czyli masz na myśli betę tak? Jeśli tak to jest to global czy miui polska? I przepraszam jeśli coś pokręciłem, ale od jakiegoś czasu już się w tym nie łapię. Dla jasności ja mam wersję stabilną EEA od początku i nic z nią nie robiłem. A więc u ciebie już jest HDR, heh. Mam nadzieję, że u mnie się pojawi bo mnie ten bałągan u nich zaczyna mocno denerwować. A nie masz Pirme Video przypadkiem? Bo jestem ciekaw czy w nim jest już opcja HD.