Skocz do zawartości

Netflix dla K20 Pro w FHD


spl1terCN

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam do was pytanko odnośnie Mi9T/T Pro i widevine. Podobno ostatnio była jakaś globalna aktualizacja i bez problemu działa Netflix w HD i HDR oraz Amazon Prime Video również jest w jakości HD. Czy ktoś mógłby to potwierdzić czy posiadacie jakieś inne wersje? Pytam się ponieważ staram się  rozwiązać kuriozalną zagadkę jaką jest moje zwykłe Mi 9. Od początku L1 i Netflix w HD, ale o HDR ani widu ani słychu. Szczególnie, że wiadomo, że wspiera. Aplikacja Netflixa też udaje głupa, że nie widzi HDR, a Prime Video ogólnie zatrzymał się na etapie jakości jak z kalkulatora. Straszenie mnie to irytuje bo wiem, że niby wszystko powinno być ok, a nie jest. Szczególnie, że lubię oglądać sobie na telefonie. Każda pomoc i informacja jest dla mnie wartościowa.

89716220_491886384825877_6635207122034360320_n.jpg 90325647_514897382744031_630062601287499776_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, gabor2 napisał:

Na mi9t pro HDR obecny na najnowszym tygodniowymi.

Tygodniowymi czyli masz na myśli betę tak? Jeśli tak to jest to global czy miui polska? I przepraszam jeśli coś pokręciłem, ale od jakiegoś czasu już się w tym nie łapię. Dla jasności ja mam wersję stabilną EEA od początku i nic z nią nie robiłem. A więc u ciebie już jest HDR, heh. Mam nadzieję, że u mnie się pojawi bo mnie ten bałągan u nich zaczyna mocno denerwować. A nie masz Pirme Video przypadkiem? Bo jestem ciekaw czy w nim jest już opcja HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...