Skocz do zawartości

Netflix dla K20 Pro w FHD


spl1terCN

Rekomendowane odpowiedzi

dla mnie xiaomi. eu nie jest ukochany. zisfalem zmuszony do niego wycieciem w globalu call recordera.

bodajże tez wgrywalem z fastboota globala ale wcześniej wgrywalem india rom.

jak pisalem wczesniej wgrywanie z fasboota to nie to samo co z edl. niestety xiaomi zablokowalo ten sposób

Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby było tak że można bez powrotnie utracić L1 to ja bym też już w miał L3 bo instalowałem custom Kernel i on zmienił mi na L3 ale jak wróciłem do stocka to mam znowu L1.. może jest jakaś pierdoła która jest zapisana w telefonie i blokuje L1 albo ma to związek z kontem Xiaomi...

Podobna sytuacja jest z overlockiem ekranu na 75hz i więcej u jednych działa a u niektórych nie.. mimo tych samych Romów ustawień itp.

Nie od dzisiaj wiadomo że Xiaomi robi telefony z różnych podzespołów i czasem w dwóch tych samych modelach różnią się producenci części.

Taką samą zagrywkę robił Samsung w telefonach serii "s" niby te same a różniły się tylko nazwą kodową i jakimiś podzespołami.

Pamiętam że jak w samsungowi brakło wyświetlaczy do Galaxy S to wypuszczali okrojone wersje Galaxy S z ops LCD o nazwie kodowej nie i9001 tylko i9003. Już nie pamiętam ale inny był też procesor chyba. W tym czasie braliśmy z bratem obaj Galaxy S w tym samym punkcie w plusie i on dostał oryginał z amoledem i lepszym procesorem a ja ten gorszy...

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Orjon
Nie zostawiajcie tylu pustych linii, nawet jeśli to Tapatalk..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że te trzy jakbyś walnął to można by było coś porównać już.

Przesyłam fotki z urządzenia posiadającego Widevine L3

Przesyłam link do dysku google, jakbyś mógł tam wrzucić te trzy screeny do folderu L1 to byłoby super. 

W folderze L3 znajdziesz moje fotki. Google Drive

Edytowane przez Lipson47
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz wgrywam najnowszą Bete (naszą) i sprawdzę jak podmienię pełny firmware :) Jeśli się nie mylę to będziemy w domu :)

EDIT:

Najnowsza beta (nasza) zmienia zabezpieczeń na L3 :(

EDIT 2:

Ostatnia wersja stabilna (nasza) zabezpieczenie L1 :)

Spoiler

htIDrNN.jpg

EDIT 3:

Ostatnia wersja stabilna (nasza) zabezpieczenie L1 - po zmianie na Mi 9T Pro i magisk :)

Spoiler

YFfNja1.jpgd7RH7FJ.jpg

Dziękuje :) było miło potestować :)

Edytowane przez S3V3N
dodanie SS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zauważyłem jedno, mi działa tylko L1 jak fashuje ręcznie vendor+firmware od EEA (ostatnie) po tym zabiegu mam na każdym romie L1 default_smile.png

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

Spoiler

1df5d41ef6a75e84996e0cb755efccda.jpge83b25923871c5f3280e16f65eb2e7d4.jpg

 

Edytowane przez S3V3N
spoiler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem flash najnowszego EEA przez miflasha i sprawdziłem na nim od razu DRM. Było L3, więc wrzuciłem TWRP i nasze najnowsze stable, do tego magiska canary, ukryłem go i nadal L3. Wziąłem fixa na Widevine co podmienia jakieś liby w vendor - nadal L3. 

Masz jakiś tip jeszcze czy może lepiej już się poddać? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Sprawdzał ktoś ten mod na widevine L1 czy działa na mi9t pro? Niby piszą ze działa na ostatniej wersji xiaomi.eu dev.

https://r.tapatalk.com/shareLink/topic?url=https://xiaomi.eu/community/threads/9-12-12-and-later-mi-9t-and-others-widevine-is-l3-now.53778/&share_tid=53778&share_fid=73822&share_type=t&link_source=app

 

 

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się przeniosłem z xiaomi.eu stable 11.0.5 na xiaomi.eu dev 20.1.21 i z jednej strony jestem zadowolony a z drugiej strony zawiedziony. Na stable system działał płynnie wręcz wzorowo oprócz szarpania animacji otwierania folderu na pulpicie. Nie było kolorowych ikon powiadomień aplikacji oraz innych ficzeròw które są w devie. Na globalu Aod samo się wyłączało gdy było ciemno a na devie albo wyłącza się po 10sek i żeby się pokazal trzeba tapnąć w ekran albo będzie się świecić cały czas co jest drażniące. Wolałem jak świeciło się cały czas gdy było jasno a gasło w kieszeni albo w ciemności i wybudzalo sie po podniesieniu telefonu. I co mnie trochę irytuję teraz to mam delikatne szarpnięcia animacji gdy przewijam pulpity i jest to zauważalne najbardziej gdy przewijam na pulpit asystenta albo pulpit gdzie mam widget kalendarza. Na globalu mogłem korzystać z custom kernela (quax kernel 3.1) który jeszcze zwiększał płynność telefonu oraz żywotność baterii miał dużo usprawnień i zmieniał taktowanie gpu z 585mhz do 675mhz co było odczuwalne nie tylko w grach ale tez w codziennym użytkowaniu do tego miałem też mod który zwiększał częstotliwość ekranu na 69hz niby tylko 9hz ale różnice było odrazu widać. Na razie póki co pozostaję na devie bo nie chce mi się czyścić całego telefonu żeby wrócić do stable. Najbardziej denerwują tak jak pisałem szarpnięcia animacji niby delikatne ale są. I muszę się przestawić na standardowe odświeżanie ekranu.

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale to i tak mi nic nie da. Z tego co wyczytałem to w najnowszym wydaniu romu na którym oparte jest xiaomi.eu 20.1.21 jest jakieś skopane jądro albo sam rom i dlatego żadne modyfikacje ani inne kernele nie działają w 100% na xiaomi.eu dało się więcej zrobić.

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...