Skocz do zawartości

M365 pro po zakupie nie działa przedni LED


Darkseeder

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jak w temacie. Hulajnoga wyjęta wczoraj z pudełka światełko działało, wyłączyłem pojezdzilem trochę i już się nie włącza.. 

Oddawać to do sklepu czy lepiej wymienić we własnym zakresie (na Ali 13zl)

Czy może coś innego sprawia że nie działa? 

Na gwarancję do xkom to pewnie ze dwa tygodnie bez sprzętu i jeszcze nie wiadomo jak to naprawią.. 

Co robić? 

Pozdrawiam wszystkich 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co robić? 

Zacznij od zapytania xkomu (słownik mi podpowiada złomu ;-) ) czy jak zapakujesz ja w pudło i im dostarczysz wymienią Ci na sztukę wolną od wad od ręki ?
Czasami sprzedawcy tak robią.

Jeżeli chcą pełnego procesu reklamacji to ja bym pojeździł póki można i jak nadejdą zimne dni oddał na gwarancje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Problem może być albo w uszkodzeniu kabelka/diody/itp albo po prostu wypięła się wtyczka. W pierwszym wypadku można to samemu naprawić, ale mogą być koszty z tytułu kupna diody ewentualnie całej lampki w drugim - wpinasz kabelek i po sprawie. Niestety ale w obu przypadkach aby dostać się do do okablowania i modułu z diodą należy zdjąć czarną plastikową obudowę na mostku, jeśli coś uszkodzisz - prawdopodobnie masz po gwarancji, choć ryzyko uszkodzenia jest znikome. Najbezpieczniejszym wyjściem jest skontaktowanie się ze sklepem i zapytanie czy jest taka możliwość by po prostu Ci wymienili na nową sztukę od ręki czy musisz zgłaszać reklamację - w takim przypadku - im wcześniej tym lepiej. Przy reklamacji musisz się liczyć z czasem oczekiwania może nawet i 2 tygodnie albo i dłużej. Wybór jest cieżki, ja bym sam to naprawił, bo prawdopodobnie chodzi o to, że wtyczka się wysynęła. Ale to tylko moje przypuszczenia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...

Cześć,

Kupilem używaną hulajnogę M365. Przebieg 60km. Zakup na aliexpress. Pierwsze uruchomienie podobno było wszystko spoko. Drugie uruchomienie i przebieg w okolicach 20km nagle brak oświetlenia przód i tył. W jednym momencie padło. Poporstu po włączeniu hulajnogi ledy nie wystartowały. Dzwoniłem do serwisu i hulajnoga ma jeszcze gwarancje. Ale pytanie czy ktoś miał podobna sytuację? Może coś sie wypieło? Moge coś odkręcić tak aby nie stracić gwarancji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, BostonKRK napisał:

Ale pytanie czy ktoś miał podobna sytuację? Może coś sie wypieło? Moge coś odkręcić tak aby nie stracić gwarancji?

W kolejności...

1. pierwszy raz czytam o takiej sytuacji

2. możlwe

3. Dolną pokrywę jeżeli nie masz plomby gwarancyjnej i dociśnięcie wtyczek JST (trzy białe złącza po lewej)

ewentualnie również, odłącz i podłącz baterie (pomarańczowa wtyczka po prawej, czarne złącze)

Daj znać czy tak wyglada Twój kontroler ?

43E50AFF-BD96-4D39-8FB5-B80D5919E124.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
Dnia 28.11.2020 o 11:28, basmanek napisał:

wydając z siebie 3 krótkie piknięcia

powinna wydawać z siebie dźwięk długi (jeden ew. wiele) oraz krótki (jeden ew. wiele).

Kilka krótkich nic mi nie mówi :-(

Spróbuj ew. zainstalować na telefonie m365 tools (sklep Google) podłączyć się aplikacją do hulajnogi i zobaczyć czy jest i jaki "error code".

Jak brak to powtórz ale mniej więcej w takich samych warunkach jak opisałeś z podłączoną aplikacją, może złapiesz kod błędu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...