Skocz do zawartości

Mi 9T Pro/Redmi K20 Pro - MIUI Global ROM


pkonrad

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, Szaju napisał:

Dostałem aktualizację. Mam wrażenie, że się szybciej odblokowuje palcem. Zniknęła ikonka synchronizacji w centrum kontroli. W menu -> wyświetlacz pokazała się opcja ograniczenia migotania. Więcej nowości nie zauważyłem. 

Na Poco F2 Pro tez ostatnia aktualizacja poprawiła szybkość odblokowania palcem i również zniknęła ikonka synchronizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodali wkoncu nowe centrum prywatności?

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...



Hej
Chcę kupić ten telefon z 12GB RAM i 512GB pamięci wewnętrznej. Do wyboru mam wersję QFKEUXM oraz QFKMIXM. Czy któraś jest lepsza od drugiej? Zależy mi na tym, żeby działały usługi google bo często korzystam z map oraz youtube.


QFKEUXM wersja europejska.
QFKMIXM wersja globalna.
I tylko takie różnica dwie literki w nazwie. Na obu są usługi Google.

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, grzegorz.lki napisał:


 

 


QFKEUXM wersja europejska.
QFKMIXM wersja globalna.
I tylko takie różnica dwie literki w nazwie. Na obu są usługi Google.

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka
 

 

Dziękuję za odpowiedź. Czyli i na jednym i na drugim będzie działać Netflix oraz Google Pay, tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam serdecznie.
Panowie mam problem. 
Odblokowałem BL w swoim Mi9T i wgrałem TWRP i Miui Polska w wersji rozwojowej jednak po tygodniu testów chciałbym przejść ponownie na wersje oficjalną. Jak mogę tego dokonać? Szukałem na forum ale niestety nigdzie nie znalazłem dokładnych informacji. Próbowałem wgrać wersje Miui Polska w wersji stabilnej ale system nie staje tylko wraca do Recovery ;/
Ostatecznie chciałbym wrócić do Globala.  
PS: Czy ten poradnik jest aktualny? https://forum.xda-developers.com/t/tutorial-how-to-revert-back-to-official-stock-miui.4109831/

Edytowane przez MaxBlack
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.
Panowie mam problem. 
Odblokowałem BL w swoim Mi9T i wgrałem TWRP i Miui Polska w wersji rozwojowej jednak po tygodniu testów chciałbym przejść ponownie na wersje oficjalną. Jak mogę tego dokonać? Szukałem na forum ale niestety nigdzie nie znalazłem dokładnych informacji. Próbowałem wgrać wersje Miui Polska w wersji stabilnej ale system nie staje tylko wraca do Recovery ;/
Ostatecznie chciałbym wrócić do Globala. 
Powinieneś zajrzeć na https://miuipolska.pl/pobieranie-romow-fastboot/
Cały opis

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.
Panowie mam problem. 
Odblokowałem BL w swoim Mi9T i wgrałem TWRP i Miui Polska w wersji rozwojowej jednak po tygodniu testów chciałbym przejść ponownie na wersje oficjalną. Jak mogę tego dokonać? Szukałem na forum ale niestety nigdzie nie znalazłem dokładnych informacji. Próbowałem wgrać wersje Miui Polska w wersji stabilnej ale system nie staje tylko wraca do Recovery ;/
Ostatecznie chciałbym wrócić do Globala.  
PS: Czy ten poradnik jest aktualny? https://forum.xda-developers.com/t/tutorial-how-to-revert-back-to-official-stock-miui.4109831/
A tak z ciekawości pytam, coś ci się nie podoba w MIUI Polska, czy jakiś inny powód powrotu do do wersji global?

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Aqu napisał:

A tak z ciekawości pytam, coś ci się nie podoba w MIUI Polska, czy jakiś inny powód powrotu do do wersji global?

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka
 

Robiłem testy z Mi9t mojej żony i okazało się ze Global działa szybciej i dłużej trzyma aplikacje w ramie.
Co zaskakujące moj stary Mi note 3 na Miui 10 pracuje o wiele sprawniej od Mi9T. 
Zawiodłem się pod tym względem na Mi9T. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...