Skocz do zawartości

Mi 9T Pro/Redmi K20 Pro - MIUI Global ROM


pkonrad

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 22.06.2020 o 16:43, Orjon napisał:

MIUI 12 V12.0.1.0.QFKMIXM - Przynajmniej na ten moment dostępne dla wszystkich

http://bigota.d.miui.com/V12.0.1.0.QFKMIXM/miui_RAPHAELGlobal_V12.0.1.0.QFKMIXM_3909d01bab_10.0.zip

@diabel1

Wyżej masz link do pobrania ROMu. Pobierz plik do pamięci w telefonie. Następnie wejdź w Ustawienia -> O telefonie -> Aktualizacje sytemu. Kliknij kilka razy (5 czy 10 razy) w logo "11" żeby odblokować funkcję ręcznej aktualizacji z pliku. Następnie klikasz trzy kropki w prawym górnym rogu, tam będzie opcja aktualizacji z pliku. Wskazujesz wcześniej pobrany plik z ROMem i to z grubsza tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, diabel1 napisał:

Dzięki wielkie,  do jakiego folderu najlepiej wgrać plik ,czy trzeba go rozpakować, czy tak jak się pobrał

Przecież wszystko masz napisane w poście wyżej. Jakby trzeba było go rozpakować, to bym o tym napisał. Folder nie ma znaczenia. Standardowo pobierze się pewnie do folderu "Download".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, diabel1 napisał:

Wszystko z pliku ładnie się zaktualizowało,ale nie można pobrać tapet animacji.

Zaktualizuj ręcznie aplikacje systemowe do których linki masz niżej

https://miuipolska.pl/forum/topic/42234-update-software-globaleea/?do=findComment&comment=568343

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, diabel1 napisał:

Może będziesz tak uprzejmy i wytłumaczysz jak to zrobić,pobrałem to apk i gdzie to wgrać do telefonu,sory za takie głupie pytania ale dopiero się uczę takich rzeczy,na marginesie udało się pobrać marsa

https://www.youtube.com/watch?v=HppAi9CUAIs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MIUI 12 dla EEA nie ma i na razie nie będzie. Xiaomi odwołało aktualizację dla 9T Pro ze względu na błędy.

https://c.mi.com/forum.php?mod=viewthread&tid=3166477&page=1&mobile=2#pid16045514

Tapatalk - Mi 9T Pro


Bez sensu zalożyłeś ten temat bo jak mniemam jesteś autorem. Skoro testują już od dawna Miui 12, to nikt nie skupia się już na Miui 11, a kolejna sprawa regularne aktualizacje na Stable? Od kiedy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba się pomyliłeś z cytatem albo w ogóle z tematem. Nigdzie nie pisałem o regularnych aktualizacjach, a autorem tematu jest[mention=38880]pkonrad[/mention].

Poza tym temat ten (o wersji GLOBAL ogólnie) założony został we wrześniu 2019 roku, kiedy zaczynały się pierwsze aktualizacje do MIUI 11.

Choć trochę czytać ze zrozumieniem.

 

Tapatalk - Mi 9T Pro

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co działa co najmniej tak płynnie jak 11. Nowe centrum sterowania jest wg mnie świetne. Pływające okna także robią robotę i coś czuję, że będę dość często korzystał.

Nie wiem czy to kwestia tego, że u nas jeszcze oficjalnie nie ma aktualizacji, czy też jest inny powód ale mnie mogę zaktualizować super tapety Marsa ani pobrać tapety "dom".

Tapatalk - Mi 9T Pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

używam Nova launcher na codzien.

efekt taki że wbudowany nie dział w ogóle (pobrałem ten z apkmirror z kilku postów wcześniej -restart tel i działa)

 

edit.

ktoś rozwiązał problem supertapet?

tj. brak aktualizacji Mars.

nie pobiera się Dom

 

 

 

Screenshot_2020-06-29-22-41-06-143_com.miui.miwallpaper.jpg

Edytowane przez underface88
2gi bug
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesunięcie po tym pasku w lewo lub prawo spowoduje otworzenie poprzedniej/następnej uruchomionej aplikacji. Dzięki temu można się szybciej przełączać pomiędzy aplikacjami.
Można to wyłączyć w Wyświetlacz pełnoekranowy - > Ukryj wskaźnik pełnego ekranu

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zainstalowałem ręcznie z pliku aktualizacje do miui 12 i zauważyłem brak dwóch nowości a mianowicie:

-brak nowych motywów aod i brak możliwości ich ściągania w aplikacji motywy( a widział na prezentacjach że to dostępne)

-druga rzecz to brak opcji zmienienia dostawcy wiadomości wyświetlanych po lewej stronie( również na prezentacjach było pokazane,że można zmienić dostawcę na Google)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...