Skocz do zawartości

Mi 9T Pro/Redmi K20 Pro - MIUI Global ROM


pkonrad

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem, czy wcześniej nie zauważyłem, czy jest to nowość od wersji 11.0.4.0 - ale działają motywy, bez konieczności zmiany regionu na inny, niż polski. Wcześniej można było wybrać jedynie 1 z 2 wbudowanych motywów. Teraz mamy dostęp do bazy wszystkich dostępnych motywów online. 

Błąd? Czy tak ma być?

 

Screenshot_2020-01-11-08-59-42-561_com.android.thememanager.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!,czy u was po ostatniej aktualizacji Global Rom macie kłopoty z czytnikiem lini papilarnych.Jak  ekran blokady jest włączony czytnik jest ok,ale na czarnym ekranie chcąc odblokować telefon czytnikiem lini papilarnych jest to wrecz niemożliwe.Przed aktualizacją dzialał bez zastrzeżeń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby wycofali tą aktualizację z OTA z jakiegoś powodu? 
Mam v11.0.3.0(QFKEUXM) z regionem na Polskę, powiadomienie o aktualizacji dostałem w piątek czy sobotę, changelog przeczytałem a z braku czasu i braku wifi pod ręką olałem instalację, dziś mam już czas i chcę zaktualizować telefon a Updater uparcie twierdzi że v11.0.3.0 jest najnowsza, poskakałem po europejskich krajach i na każdym to samo.

Edytowane przez theradziu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przewertowałem trochę wiadomości tutaj ale nie widziałem postu z informacją o tym, sorry. Miałem wersję global jak w nawiasie w poprzednim poście więc postanowiłem także nowszą wersję wgrać. Czyli można bez żadnych problemów flashować zamiennie obie?

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 17.01.2020 o 20:24, pkonrad napisał:

Kliknij kilka razy w logo "11" tam gdzie sprawdzasz aktualizacje. Pojawi się opcja instalacji z pliku.

Witam, co zrobić  jeśli nie mam opcji  instalacji z pliku? Jest jakiś inny sposób aktualizacji?.Telefon z polskiej dystrybucji. Aktualizowałem do 11.0.3.0 QFKEUXM. poprzez zmianę regionu. Proszę o wyrozumiałość, jest to mój pierwszy Xiaomi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.02.2020 o 16:35, pkonrad napisał:

Poczytać wcześniejsze posty w tym temacie. Była o tym mowa kilka razy.

Spoko, poczytałem i zaktualizowałem . Faktycznie, aparat na pro wywala .Na 11.0.3.0  wszystko działało .Jakaś porażka. Za wyjątkiem motywów, które można było odpalić na innym regionie brak istotnych zmian.Moim zdaniem nie warto aktualizować. Tak na marginesie, minęło sporo  czasu od wydania wadliwej aktualizacji i na chwilę obecną  brak poprawki. Reasumując, wygląd  i bebechy to nie wszystko. Pierwszy i ostatni Xiaomi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luuudzieee, czy czytacie troszeczkę wiadomości co się dzieje na świecie ?, Xiaomi w związku z koronawirusem wstrzymało wydawanie aktualizacji, nie tylko na wersji CN ale ten na pozostałych. Mnie też wkurza problem z aparatem ale są czynniki o wiele ważniejsze. Minimum zrozumienia sytuacji w kraju producenta.

 

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...