Skocz do zawartości

Mi 9T Pro/Redmi K20 Pro - MIUI Global ROM


pkonrad

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 3.09.2019 o 17:52, psajtex napisał:

Chwilę pobawione z oficjalnym Globalem Mi9t Pro.

Kupilem Mi 9T Pro z Amazon UK, czy jest jakas mozliwosc zeby wgrac ROM z nagrywaniem rozmow i zeby NFC nie przestalo dzialac? Indonesian ROM?

Edytowane przez mrosi
Za każdym razem będziesz bezmyślnie przewalał cały, cytowany post...?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie mozna na mi9t pro instalowac romy z k20 pro i vice versa? oczywiscie przez mi flash

mam mi 9t pro i chce miec nagrywanie rozmow ktore jest na romie indysjkim czyli k20pro. pozdrawiam

mam taki rom
miui_RAPHAELGlobal_V10.3.3.0.PFKMIXM_67fb825970_9.0

chce zainstalowac ten
miui_RAPHAELININGlobal_V10.3.5.0.PFKINXM_f924323a4b_9.0

 

Edytowane przez xtremesystems
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miui polska to to samo co xiaomi.eu o ile sie orietuje. mialem nie pasuje mi

o braku nfc wiem. natomiast  blokada bootloadera mi nie potrzebna

 

rozumiem ze normanie flashowac mi flashem?
jezyk polski w indyjskim romie jest?

Edytowane przez xtremesystems
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą dostałem OTA aktualizaje dla Global Stable ROM - MIUI V11.0.1.0.QFKMIXM

Screenshot_2019-11-19-22-47-30-886_com.android.updater.thumb.png.489d96bb0b0bd480d8b59dd634a6e421.png Screenshot_2019-11-19-22-47-35-042_com.android.updater.thumb.png.7fe9249074ce2ae694dc8812b08a953a.png Screenshot_2019-11-19-16-17-26-566_com_miui.miservice.thumb.jpg.f331dc8de074557aa6a08c14ea2acd54.jpg Screenshot_2019-11-19-16-17-51-460_com.android.updater.thumb.png.8ef3a5687faefba8600e0729ba6edfb1.png Screenshot_2019-11-19-16-30-01-192_com.android.settings.thumb.jpg.f939f10c5c33d79b60274a862c43ce48.jpg Screenshot_2019-11-19-16-30-08-863_com.android.updater.thumb.jpg.b68e02ff5a74da18537dd93006bee812.jpg


Link do pobrania ROMu:

Recovery (2.3 GB) - https://bigota.d.miui.com/V11.0.1.0.QFKMIXM/miui_RAPHAELGlobal_V11.0.1.0.QFKMIXM_7b25321468_10.0.zip

Edytowane przez pkonrad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zmianie regionu na Wielką Brytanię pobrała mi się wersja MIUI Global 11.0.3.0 (QFKEUXM) już z Androidem 10.

Mi 9T Pro w wersji Global.

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Orjon
Nie zostawiajcie tylu pustych linii, nawet jeśli to Tapatalk..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, ralph_stursky napisał:
Po zmianie regionu na Wielką Brytanię pobrała mi się wersja MIUI Global 11.0.3.0 (QFKEUXM) już z Androidem 10.

Ta aktualizacja jest dostępna od ponad 2 tygodni.


Recovery (2.3 GB) - https://bigota.d.miui.com/V11.0.3.0.QFKEUXM/miui_RAPHAELEEAGlobal_V11.0.3.0.QFKEUXM_153f9511ae_10.0.zip

Fastboot (3.46 GB) - https://bigota.d.miui.com/V11.0.3.0.QFKEUXM/raphael_eea_global_images_V11.0.3.0.QFKEUXM_20191029.0000.00_10.0_eea_80e1c5de81.tgz

Edytowane przez pkonrad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam zmieniłem lokalizację żeby pobrać nowe MIUI 11 i pobrała mi się wersja miui global 11.0.3.0 (QFKEUXM) czy ta wersja jest przeznaczona też na rynek Polski ?  Mi 9T PRO mam dopiero od 3 dni i dopiero raczkuje w tym systemie po wieloletnim posiadaniu Szajsunga 
Zmiana lokalizacji nie spowoduje tego, że telefon pobierze inną aktualizację. Nie ma znaczenia jaki region będzie ustawiony, soft OTA zawsze będzie taki sam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mi powie co za dziki ROM mam, bo nie wiem co to w końcu za wersja tak naprawdę ?


Miui by xiaomi.eu 11.0.2 (stabila) 11.0.2.0(QFKENXM)
Wersja android: 10 QKQ1.190716.003

Zastanawiam się, czy przejść na wersje 11.0.3 o której pisaliście i wstawiliście link, ta którą posiadam mam wrażenie, że nie co szybciej pożera baterie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę wyrazić swoją opinię na temat nakładki systemowej na Androida a mianowicie mowa o MIUI 11 Global .

Wcześniej korzystałem z czystego Androida. Od dwóch miesięcy zaprzyjaźniam się z Xiaomi Mi9T i jego MIUI 11. Uważam iż ta nakładka jest trochę nie logiczna , wiele nazw ustawień jest zmienionych co wprowadza zamieszanie , znalezienie tego czego szukamy jest denerwujące . System uwala wiele aplikacji i ich działanie , rozumiem że to dla żywotności baterii , ale można było by to zorganizować inaczej a nie wszystkie app domyślnie są ograniczane co do działania w tle , dodatkowo sprawa ma się inaczej gdy korzystamy z 4G czy z Wi-Fi. Skoro Xiaomi daje swoje aplikacje takie jak kalendarz ,galeria itp... więc po co mi aplikacje tego samego typu od Google ? Dodatkowo pewne opcję nie działały poprawnie jeśli nie zaakceptowałem polityki prywatności i nadalem uprawnień. Po za tym podoba mi się płynność działania i chyba nic więcej.

A może to tylko moje odczucia co do MIUI? 

Może mój egzemplarz ma jakieś problemy ? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cpr mam podobne odczucia. Jeżeli chodzi o ustawienia to teraz głównie korzystam z wyszukiwarki, ponieważ już znudziło mi się ciągłe szukanie interesującej mnie rzeczy.

Wcześniej siedziałem na Nexusie 5 i OnePlusie 3 i przesiadka na MIUI była trochę szokująca. Najbardziej denerwuje mnie to, że nie mogę w pełni odinstalować niepotrzebnych dla mnie aplikacji od google i xiaomi. Po co usilnie mam to trzymać w telefonie? I te wszystkie panele sterowania, aplikacje do czyszczenia bóg wie czego. Ale mimo wszystko człowiek jest w stanie się do wszystkiego powoli przyzwyczaić, zwłaszcza, że każdy producent ma swoje za uszami.

Ogólnie całościowo, już po pierwszym szoku, korzysta się w miarę przyjemnie. Zwłaszcza z tyłu głowy ciągle dużym plusem jest to ile zapłaciłem za dane urządzenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ralph_stursky napisał:

@cpr mam podobne odczucia. Jeżeli chodzi o ustawienia to teraz głównie korzystam z wyszukiwarki, ponieważ już znudziło mi się ciągłe szukanie interesującej mnie rzeczy.

Wcześniej siedziałem na Nexusie 5 i OnePlusie 3 i przesiadka na MIUI była trochę szokująca. Najbardziej denerwuje mnie to, że nie mogę w pełni odinstalować niepotrzebnych dla mnie aplikacji od google i xiaomi. Po co usilnie mam to trzymać w telefonie? I te wszystkie panele sterowania, aplikacje do czyszczenia bóg wie czego. Ale mimo wszystko człowiek jest w stanie się do wszystkiego powoli przyzwyczaić, zwłaszcza, że każdy producent ma swoje za uszami.

Ogólnie całościowo, już po pierwszym szoku, korzysta się w miarę przyjemnie. Zwłaszcza z tyłu głowy ciągle dużym plusem jest to ile zapłaciłem za dane urządzenie. 

Producent za niska cena chce dać jak najwięcej co nie do końca współgra ze soba. Cena jest bardzo przystępna ale ja na pewno już nie kupię Xiaomi chyba że będzie możliwość wyboru pomiędzy MIUI a czystym Androidem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...