Skocz do zawartości

Mi 9T Pro/Redmi K20 Pro - MIUI Global ROM


pkonrad

Rekomendowane odpowiedzi

Czy mogę was prosić o wykonanie testu polegającego na wyłączeniu danych mobilnych i probie wysyłki mmsa do kogoś? Chodzi o mój problem opisany w wątku obok tj.

Proszę też o info na jakim konkretnym romie zostało to wykonane. Już trochę desperacko szukam rozwiązania tego problemu. Dziękuję bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mogę was prosić o wykonanie testu polegającego na wyłączeniu danych mobilnych i probie wysyłki mmsa do kogoś? Chodzi o mój problem opisany w wątku obok tj.
Proszę też o info na jakim konkretnym romie zostało to wykonane. Już trochę desperacko szukam rozwiązania tego problemu. Dziękuję bardzo.
U mnie wyszły mmsy z wyłączonym wifi i danymi mobilnymi. Dane telefonu w screenie:56b113c2a0e3614d6985be556b4382cf.jpg

Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.10.2019 o 14:30, S3V3N napisał:

@Kamolot

próbowałeś ??

 

Spróbowałem - voLTE i voWIFi check disabled - volte dalej nie działa, chyba ze reboot czy cos potrzebny. Ogólnie dzwonienie w trybie 4G nie działa w ogóle, próba połączenia do mnie daje sygnał zajęty- wtf?

Edytowane przez Kamolot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie za głupie pytanie ale od kilku dni dopiero posiadam smartfona xiaomi i jestem totalnie zielony w tej marce. Czy jeśli zmienię region na Wielką Brytanię, zinstaluję Miui 11 a później wrócę na region Polski to będę nadal otrzymywał wszystkie aktualizacje OTA dla naszego kraju?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie za głupie pytanie ale od kilku dni dopiero posiadam smartfona xiaomi i jestem totalnie zielony w tej marce. Czy jeśli zmienię region na Wielką Brytanię, zinstaluję Miui 11 a później wrócę na region Polski to będę nadal otrzymywał wszystkie aktualizacje OTA dla naszego kraju?
Tak, dalej będziesz otrzymywał ota z Polski.

Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.11.2019 o 08:47, adamrezo napisał:

ja zmieniam na Wielką brytanie i nic. trzeba restart czy co.

Nie będziesz miał miui11, bo masz globala w becie i ota nie dostaniesz.

Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka
 

Edytowane przez Orjon
Nie cytujemy z obrazkami!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak z poradnika zaciągałem plik twrp (sam obraz) zmieniłem nazwę na twrp.img i przeniosłem do katalogu gdzie zainstalowany C:\Program Files (x86)\Minimal ADB and Fastboot

telefon w trybie fastboot , podłączony do pc

C:\Program Files (x86)\Minimal ADB and Fastboot>fastboot flash recovery twrp.img
error: cannot load 'twrp.img': No such file or directory

i tyle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefon kupiony w Polsce w sklepie cyfra.eu - MIUI Global 10.3.1 | Stabilna 10.3.1.0 (PFKMIXM)

Dostałem na OTA dwie aktualizacje: 

1. MIUI Global 10.3.2 | Stabilna 10.3.2.0 (PFKMIXM)

2. MIUI Global 10.3.3 | Stabilna 10.3.3.0 (PFKMIXM)

Zmieniałem region na Wielka Brytania i nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, adam_broda napisał:

Telefon kupiony w Polsce w sklepie cyfra.eu - MIUI Global 10.3.1 | Stabilna 10.3.1.0 (PFKMIXM)

Dostałem na OTA dwie aktualizacje: 

1. MIUI Global 10.3.2 | Stabilna 10.3.2.0 (PFKMIXM)

2. MIUI Global 10.3.3 | Stabilna 10.3.3.0 (PFKMIXM)

Zmieniałem region na Wielka Brytania i nic.

masz globala tak jak ja, jeszcze nie ma aktualizacji dla niego

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zrobiłem, ale się delikatnie zawiodłem, w dalszym ciągu nie ma powiadomień SMS oraz połączeń na wyświetlaczu zawsze włączonym , a na tym mi najbardziej zależało, podświetlanie krawędzi kiedy takie powiadomienie przychodzi jest tylko w czasie jego przyjścia a później nic. Jest jakiś sposób na to? I jeszcze jakieś dziwne rozmycie przy przewijaniu ekranów, tzn jak się wejdzie na ekran z skrótami i zaawansowanymi narzędziami to przewijając z powrotem przy dwóch kolejnych ekranach jest takie chwilowe rozmycie. Ogólnie kilka rzeczy poprawione i niektóre lepiej działają np odcisk palca, fajna sprawa z kalkulatorem gdzie można korzystać na innych aplikacjach w małym oknie, której też mi brakowało, bo w poprzednim telefonie to miałem, ale że nie ma tych powiadomień to jest porażka, ja nie wiem po co to w ogóle jest w ustawieniach skoro tego nie ma. Jakby miał ktoś rozwiązanie tego głównego problemu z powiadomieniami bez jakiś większych kombinacji to byłbym wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...