Jump to content

Dobre I Tanie Słuchawki

Recommended Posts

Jak w tytule: szukam dobrych i względnie tanich słuchawek (do 100 zł). Nie muszą być jakieś super wypasione. Nie jestem audiofilem. Ważną rzeczą jest dla mnie, żeby były dosyć wytrzymałe, tzn. szczególnie mi chodzi o kabel przy jacku. W wielu słuchawkach (szczególnie tych tanich) jest problem z jego wytrzymałością - chciałbym kupić takie słuchawki, żeby nie było z tym problemów.

Słuchawki głównie do słuchania muzyki, radia, oglądania filmów na telefonie, raczej nie do rozmów telefonicznych.

Najlepiej koloru czarnego, ewentualnie innego ciemnego koloru.

Jeśli znacie jakieś dobre słuchawki w korzystnej cenie to podrzućcie propozycje, bo ja się na tym za dobrze nie znam i ciężko mi wybrać coś konkretnego.  

Może xiaomi piston v2? Cześć od Jacka do pilota jest pokryta kewlarem wiec wygląda na to ze będą wytrzymałe. Wykonane jak słuchawki z najwyższej półki - wyglądaja pięknie. Brzmienie wg mnie za ta cene bardzo dobre (trochę podbija Góra i tu zdarzają się przekoloryzowania i bas również trochę podbito ale za to ładny. Grają bardzo nowocześnie dynamicznie, za to przestrzen dźwięku poniżej średniej - ale dobra przestrzeń jest osiągalna tylko w słuchawkach z najwyższej półki. Ogólnie jedni powiedzą ze grają genialnie a drudzy ze średnio tak więc średnia będzie od 6 do 9 punktów na 10. Dla mnie 6+ czyli w tej cenie rewelacja.)

Wysłane z mojego HM NOTE 1LTE przy użyciu Tapatalka

• 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...