Jump to content

Dobre I Tanie Słuchawki


Recommended Posts

Jak w tytule: szukam dobrych i względnie tanich słuchawek (do 100 zł). Nie muszą być jakieś super wypasione. Nie jestem audiofilem. Ważną rzeczą jest dla mnie, żeby były dosyć wytrzymałe, tzn. szczególnie mi chodzi o kabel przy jacku. W wielu słuchawkach (szczególnie tych tanich) jest problem z jego wytrzymałością - chciałbym kupić takie słuchawki, żeby nie było z tym problemów.

Słuchawki głównie do słuchania muzyki, radia, oglądania filmów na telefonie, raczej nie do rozmów telefonicznych.

Najlepiej koloru czarnego, ewentualnie innego ciemnego koloru.

 

Jeśli znacie jakieś dobre słuchawki w korzystnej cenie to podrzućcie propozycje, bo ja się na tym za dobrze nie znam i ciężko mi wybrać coś konkretnego.  

Link to post
Share on other sites

Może xiaomi piston v2? Cześć od Jacka do pilota jest pokryta kewlarem wiec wygląda na to ze będą wytrzymałe. Wykonane jak słuchawki z najwyższej półki - wyglądaja pięknie. Brzmienie wg mnie za ta cene bardzo dobre (trochę podbija Góra i tu zdarzają się przekoloryzowania i bas również trochę podbito ale za to ładny. Grają bardzo nowocześnie dynamicznie, za to przestrzen dźwięku poniżej średniej - ale dobra przestrzeń jest osiągalna tylko w słuchawkach z najwyższej półki. Ogólnie jedni powiedzą ze grają genialnie a drudzy ze średnio tak więc średnia będzie od 6 do 9 punktów na 10. Dla mnie 6+ czyli w tej cenie rewelacja.)

Wysłane z mojego HM NOTE 1LTE przy użyciu Tapatalka

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...