krzyszt1

Wymiana dętki

Recommended Posts

W którym serwisie rowerowym na terenie Częstochowy i okolic można wymienić dętkę. Byłem jużw jednym i po 2 dniach dętka pękła. Szukam sprawdzonego serwisu.

Zobacz jakiś filmik i nie rób z siebie baby,nie umieć zmienić dętki.Sorry są baby które na pewno dały by radę.Nawet całej opony nie trzeba ściągać,tylko odchylić oponę od felgi  miejscu najdalej położonym od wentyla,wyciągać po obwodzie dętkę,dojść do wentyla ,wcisnąć wentyl np.kluczem imbusowym i później wszystko odwrotnie . Odchylić oponę,dokładniej mówiąc docisnąć obie krawędzie do siebie na feldze,włożyć wentyl,powciskać dętkę i tyle.

Edited by mariusz13

No nie wiem. Niestety to nie wymiana dętki w rowerze. Ale w jednym się zgodzę, hulajnogi elektryczne, a w szczególności m365 to nie sprzęt do jazdy w kołnierzyku i oddawaniu na gwarancji/do serwisu. Niestety trzeba go umieć naprawiać i serwisować we własnym zakresie.

Edited by Kazimiera

Ale jest to czynność która nie wymaga nie wiadomo jakich talentów.Będę zmieniał opony to zmierzę czas.Z przodu bardzo pomaga wyciągnięcie trochę przewodu,byle z wyczuciem.

Ile serwis bierze za wymianę,średnio oczywiście,i myślę że za przód więcej,zna ktoś ceny?Za 100 to mogę  się przejechać do Częstochowy i Ci to wymienić,:ph34r::ph34r::ph34r: