Skocz do zawartości

MIUI 9.8.29/9.9.3


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 201
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
9 godzin temu, Orjon napisał:

Szkoda, że nie zrobiłeś screena, bo ja nie mam tego teraz jak sprawdzić i nie wiem, gdzie to jest.

Screena nie mam jak zrobić. Kreator włącza się przy świeżej instalacji, więc musze go przejść, nim będę mógł zrobić "screena".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z ładowaniem telefonu (RN5 whyred) mianowicie jak podłącze telefon do ładowarki quick charge samsunga to telefon pokazuje ładowanie z piorunem ale szybko rozłącza a potem znowu ładuje i tak caly czas. Jak podłącze do powerbanka Xiaomi to caly czas ładuje z piorunem. Jak zmienię kernel na inny to wtedy i ładowarka samsunga i powerbank ładują szybciej. Na stockowym kernelu co chwilę rozłącza ładowanie. Wie ktoś może o co chodzi?

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.09.2019 o 08:47, marcinj6 napisał:

Ja mam problem z ładowaniem telefonu (RN5 whyred) mianowicie jak podłącze telefon do ładowarki quick charge samsunga to telefon pokazuje ładowanie z piorunem ale szybko rozłącza a potem znowu ładuje i tak caly czas. Jak podłącze do powerbanka Xiaomi to caly czas ładuje z piorunem. Jak zmienię kernel na inny to wtedy i ładowarka samsunga i powerbank ładują szybciej. Na stockowym kernelu co chwilę rozłącza ładowanie. Wie ktoś może o co chodzi?

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
 

Przerabiałem to u siebie na dwóch telefonach (Redmi 5+ i Mix 2s) z taką ładowarką - https://www.gearbest.com/chargers-cables/pp_1695987.html  W gnieździe 2,4V ładowało normalnie, ale w tym oznaczonym jako QC ładowało przez 2-3 sek i rozłączało, i tak w kółko. Na obydwu telefonach było xiaomi.eu. Nie bawiłem się w żadne zmiany kernela, bo po prostu mi się nie chciało. Nie pamiętam już gdzie dokładnie to przeczytałem, ale to było coś o niepełnej kompatybilności ładowarki z QC 3.0 Qualcomma, niestety nie zgłębiałem na tyle tematu, żeby to jakoś potwierdzić. Zmieniłem ładowarkę na Blitzwolf i problem zniknął, zarówno zwykłe jak i szybkie ładowanie działa prawidłowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@krainawilka działa lepiej jeśli mowa o trybie nocnym, w pozostałych przypadkach różnice są moim zdaniem niewielkie, a zdjęcia przy użyciu teleobiektywu lepsze na stockowej apce.

P.S. i to jest w moim odczuciu największy mankament Xiaomi jako takiego; masz najlepsze możliwe bebechy a pan z Chin na konferencji raczy nas kolejną odsłoną MIUI która robi się coraz bardziej cukieraśna zamiast zbudować solidny soft pod obsługę multimediów - vide Apple, skoro już tak bardzo chcą im wejść na garba. Z tych matryc można jeszcze dużo wyciągnąć co raz po raz udowadnianiają różni użytkownicy, szkopuł jak zawsze w sofcie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Tapety Blokady przestały działać pokazując ciągle błąd przy ich włączaniu, odblokowaniu ekranu lub wchodzeniu na pulpit

Screenshot_2019-10-05-13-49-01-936_com.mfashiongallery_emag.thumb.jpg.4deb6e3bd7dd5372e9286a91dc9b523f.jpg

2. Funkcja "Wypełnij miejsca po odinstalowanych aplikacjach" przestała działać, jest włączona, ale nie działa.

Czy jest możliwość jeszcze naprawienia tego w Redmi 4X czy już będzie trzeba z tym żyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...