Skocz do zawartości

MIUI 9.8.29/9.9.3


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, johnybiu napisał:

Czemu przy powiadomieniu SMS mam to po angielsku zamiast po polsku?

Zabrakło tłumaczenia. Z nieznanych powodów wrzuciłem je do jednego repo (MiuiPro), ale zapomniałem do naszego (miuipolska). Już naprawione i będzie OK w następnej wersji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 201
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Kolejny test 352036. Także te testy loteryjne aczkolwiek fakt spadek pkt jest. 

Niestety IKO dalej nie działa więc już sie flashuje i wracam do androida 9

Ja chyba też wrócę do 9, tylko nie wiem czy Global czy xiaomi.eu . Poza tym na 9 po wgraniu custom kernela nie działa mi aparat, nie uruchamia się i wywala błąd, że nie można połączyć czy jakoś tak. Na najnowszym xiaomi.eu wywalało mi aplikacje google, jak np. zdjęcia a mam sporo w chmurze.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, mates21 napisał:

@Orjon ten brak otwierania odnosnikow w apkach (pisalem kilka postow wyzej) to wina chinczykow, czy apki, czy cos sie po stronie x.eu posypalo?

Sprawdziłem na YT Vanced, nie mam takiego problemu u siebie. Może problem jest na zwykłej apce YT, trudno mi stwierdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Mix 2s po staremu:

- po włączeniu hotspota nie rozłącza WiFi, czyli telefon pracuje w trybie repeatera

- po podłączeniu kabla USB do PC pyta o tryb połączenia, pomimo tego, że w opcjach wybrany przesył plików

- małe niedociągnięcie w interfejsie, tzn. brak wyrównania tekstu w dwóch liniach, jak na załączonym screenie

 

Screenshot_2019-09-07-01-35-37-682_com.android.calendar.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć witam wszystkich,

na Mi9:

  • zepsuta animacja od czytnika linii papilarnych przy wyłączonym ekranie i podnoszeniu telefonu (dzialala na global, problem tez wystepowal na 9.8.1),
  • nie dziala przycisk SI (po wcisnieciu nic sie nie dzieje pomimo ustawienai skrotu na asystenta google).

Czy ktos moze potwierdzic i pomoc?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj miałem ciekawą sytuację - formatowałem Mi 9T (miflash i trochę kombinacji z różnymi TWRP) i następnie wgrywałem xiaomi.eu. Po restarcie telefonu (i za każdym kolejnym) pokazał mi się następujący komunikat:

IMG_20190909_223742.thumb.jpg.3f756487aff9b1b3d73d984f2c0cf3a0.jpg

Poszukałem informacji w internecie i znalazłem stary wątek, w którym @Acid pisał, że może to być padnięta płyta/ram. Chciałem sprawdzić tę kwestię jeszcze na forach anglojęzycznych i żeby sprawdzić dokładną treść komunikatu zmieniłem język telefonu na angielski, uruchomiłem telefon ponownie i wyświetlił się komunikat:

IMG_20190909_223730.thumb.jpg.45aa2bf2725dcd87f3840518a9eca727.jpg

Szukając tego komunikatu znalazłem, że mowa jest tutaj o "lokalizacji urządzenia" (find device) w chmurze xiaomi: http://en.miui.com/thread-1535488-1-1.html

I teraz pytanie @Orjon (ze wzgledu na tłumaczenia) i @Acid (ze względu na wiedzę w tym temacie) - jest to niefortunne tłumaczenie i problem bezpieczeństwa dla lokalizacji urządzenia w usługach xiaomi, czy rzeczywiście może to być uszkodzony telefon?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.09.2019 o 20:03, Grzesiek1010 napisał:

O kurcze !
Nie wyszukuje mi Netflixa w sklepie Google Play ?!

Pobrane APK również nie działa

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 

https://forum.xda-developers.com/android/apps-games/apk-bundle-netflix-v7-10-0-2019-05-24-t3934574 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, kremi napisał:

 

  • zepsuta animacja od czytnika linii papilarnych przy wyłączonym ekranie i podnoszeniu telefonu (dzialala na global, problem tez wystepowal na 9.8.1),

 

Coś może być na rzeczy, bo na Mix 2s chyba całkowicie zniknęła animacja pojawiających się ikon na pulpicie po odblokowaniu wzorem. Nie mam pewności, ale na poprzednim ROMie chyba jeszcze była. Pewnie coś grzebali niepotrzebnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.09.2019 o 21:58, frrancuz napisał:

Ale to chyba nie tak działa. Te ustawienia, a konkretnie BT o którym wspominał nasz pozwala aplikacji na włączanie BT gdy tego chce (dobre dla aplikacji od zegarków) a nie od dostępu do przesyłania czegoś, tym bardziej powiadomień. Powiadomienia albo masz na BT Albo nie, ale ustawia się to w BT I w sparowanym tam głośniku. 
Ja mam tak(w głośniku BT), i teraz gra muzyka na tym sprzęcie ale nie ma powiadomień o dzwonieniu i innych takich. 

Czemu nie mam trzeciej opcji, czyli Dźwięk Telefonu? Kolega ma na swoim telefonie a ja nie Myślałem że takie ustawienia są dla wszystkich takie same. Dziwne.

Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...