Skocz do zawartości

MIUI 9.8.29/9.9.3


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 201
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Jakiś problem z pogoda
 
Mimo przyznanych uprawnień do lokalizacji cały czas prosi o przyznanie uprawnień
 
Ogólnie mi9 wszystko ok
 
Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 
 
 
 
U mnie jest ok. Tyle że mój Mi Note 2 bazuje na starym andku 8.0

Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejku, przesiadłem się z miui 9 7.9.14. Jedyne co mnie koli w oczy to mega wielkie rozjechane budziki w zegarze. Opisy poucinane, nieturlanie wielkie to. Da się coś zrobić z systemowym zgarem/budzikiem aby nie wyglądał jak dla osób słabowidzących (bez obrazy)?

 

Screenshot_2019-09-01-17-54-12-503_com.android.deskclock.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Marrik napisał:

@Mars28 Ja mam normalnie, tam gdzie zawsze było:

Ustawienia/ O telefonie/ Pełna specyfikacja/ Informacje o telefonie i tam na samym dole jest.

A u mnie tego nie ma, kończy się na adresie BT. Zniknęło chyba po przejściu na Pie. Pewnie po full wipe by wróciło, ale nie będę robił wipe z tego powodu. Jakoś się obejdę bez tego. Przynajmniej wiem, że ta informacja nie została z systemu usunięta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz już 9.8.29 to nie.

 

Wysłane z mojego Mi A3 przy użyciu Tapatalka

 

 

A co by się stało jakby tak zrobił? Bo ta minimalna różnica pomiędzy włączonym a wyłączonym wspomaganiem czytania jest trochę kłujaca w oczy, szczególne w nocy gdy zamiast pomarańczowego ekranu mam niebieski...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się podłącze bo miałem sam tak parę razy na 9.8.1 ale po instalowaniu kilka razy 9.8.29 naprawiło się w tej chwili nie zauważyłem uciekającego magiska. Posiadam wersję 19.3 w magisk manager nie pojawia się aktualizacja do 19.4 nawet po zmianie kanału na beta.

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się dowiedziałem - nie.
Wiem że została usunięta z naszych romow, aby dzialala normalnie to powinna być ręcznie ustawiona przez Was jako systemowa (root)

Wysłane z mojego Mi A3 przy użyciu Tapatalka


Ok. Mam root i magisk. Jak to mam ręcznie ustawić jako systemową?

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest mały problem z blokadą Facebooka do bluetooth. Nie chcę by powiadamiał mnie przez bluetooth podczas słuchania muzyki np w słuchawkach lub soundbarze. Zablokowałem apkę w ustawieniach a mimo wszystko dźwięk idzie przez bluetooth.
Coś nie tak robię, czy jest błąd? 907f5e7d236ab49b704e50914fa39ea3.jpg

Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to chyba nie tak działa. Te ustawienia, a konkretnie BT o którym wspominał nasz pozwala aplikacji na włączanie BT gdy tego chce (dobre dla aplikacji od zegarków) a nie od dostępu do przesyłania czegoś, tym bardziej powiadomień. Powiadomienia albo masz na BT Albo nie, ale ustawia się to w BT I w sparowanym tam głośniku. 

Ja mam tak(w głośniku BT), i teraz gra muzyka na tym sprzęcie ale nie ma powiadomień o dzwonieniu i innych takich. 

Screenshot_2019-09-02-21-56-31-756_com.android.settings.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, znalazłem problem z lokalizacją w mapach google, w funkcji :"udostępnianie lokalizacji":

"Włączyć historię lokalizacji?

Urządzenie nie przesyła powiadomień o lokalizacji. Aby udostępnić swoją lokalizację musisz włączyć Historię lokalizacji"

Po kliknięciu "Napraw" nic się nie dzieje. Na koncie w mapach przez www jest włączona historia lokalizacji. Włączenie/wyłączenie nic nie daje. Zarówno mapy w wersji beta jak i w wersji normalnej mają ten problem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi po ostatniej aktualizacji znowu spadła jakość zdjęć. Generalnie mam wrażenie, że z każdą kolejną jest coraz gorzej. Swoją drogą - czy ktoś korzysta z innych aplikacji aparatu, które spisują się lepiej niż stockowa?
Oczywiście Gcam

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...