Jump to content

folia na ekran BIP, jaką polecacie


bembenek
 Share

Recommended Posts

Miałem kilka takich z Allegro po 2zł, właśnie nakleiłem ostatnią, teraz widzę są po 6zł, łatwo się nakleja, ale trwałość jest żadna, szkoda pieniędzy. Znacie jakąś dobrą i trwałą? Wiem, że bez folii zegarek też działa, ale ciągle o coś nim stukam, zwłaszcza na siłowni. Ekran i tak już jest cały porysowany, nie chcę go potłuc.

Link to comment
Share on other sites

Ja kupiłem od Mijobs TU. Mam jakiś szacunek do tej firmy bo robi dobre zamienniki pasków. Na początku były bąble ale zeszły po 2 godzinach wszystkie. Folii praktycznie nie widać, nie dolega całkowicie do rogów, myślę, że rozmiary ma idealne. Trwałość też ok ale mam ją 1,5 miesiąca więc za wiele nie powiem.

Edited by avira
Link to comment
Share on other sites

Te, które mam teraz, raczej nie wytrzymują 1,5 miesiąca, tzn. nie odpadają, ale są tragicznie porysowane i zaczynają się odklejać na brzegach, brzydko to wygląda. Wczoraj nakleiłem ostatnią, potem przetestuję te, które polecasz, mogę poczekać na przesyłkę z Ali.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Ja polecam nie naklejać żadnej.

Szybka jest na prawdę odporna i wygląda normalnie.

Zegarek nie kosztuje majątku ale daje radę.

Po roku mam już tak zajechaną "odporną szybkę" że zastanawiam się nad polerowaniem. Niestety mam dużo dośč głębokich rys. Żałuję, że nie zabezpieczyłem jej na początku użytkowania jakąś folią.

 

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka

 

 

5d85201e56ecc2196537addcad65e904.jpg7dd8c6fabed4b0cb011b0c0ed34b1b74.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ja ze swojej strony mogę śmiało polecić 3mk ARC dedykowaną do BIPa. Za ok. 30 zł dostajemy 4 folie, które mają właściwości samoregeneracji. Mam BIPa od 5 miesięcy i na folii nie ma rys. Jedyne do czego mogę się przyczepić to to, że kiedyś za mocno przycisnąłem rękę do kantu stołu i zostało wgniecenie w folii, widoczne jednak tylko pod światło. Rys żadnych.
No i przylega na całej powierzchni idealnie. 3c0f9ecb5167dca6e302c9d4867f61b6.jpg

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...