Skocz do zawartości

Problem z łączeniem hulajnogi z aplikacją


Mati2019

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Posiadam aplikacje Xiaomi Home dodaje hulajnogi znajduje mi ją system w moim telefonie to android..Po sparowaniu ładnie włącza mi się aplikacja wyświetla ikonka na liczniku blutooth i wszystko ładnie ale za każdym razem niestety po kilku minutach hulajnoga rozłancza się z moim telefonem.Znika na niej ikona symbol blutooth i nawet po zainstalowaniu od nowa aplikacji dalej jest to samo.

Proszę o pomoc co zrobić?

Bo bez aplikacji nie mam  zadnych danych ile km przejechałem itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 8/29/2019 at 6:44 AM, pixelq said:

Niestety niektóre telefony/androidy maja problem z połączeniem BLE.
Na szczęście jest bardzo fajna aplikacja:
https://play.google.com/store/apps/details?id=app.peretti.m365tools&hl=pl

O niebo lepsza, no i nie będzie Cię korciło do aktualizacji które czasami psują krew.

Czyli to normalne takie rozłączanie? Mam m365 i Mi6. Po kilku chwilach, gdy zminimalizuję aplikację lub zablokuję telefon to od razu mam taki ekran 

Screenshot_2019-08-30-20-36-25-717_com.xiaomi.smarthome.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pisz cały czas o innej aplikacji..poprostu mając oryginalna hulajnogę chce się korzystać z oryginalnej apki..Wiec jeszcze raz do Was pytanie co można by bylo zrobic aby nie rozłanczało połaczenia?

pixelq idziesz na prostotę to tak jakby ktoś napisał co zrobić aby mieć szybsze auto...kupić inne szybsze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak tak samo mam niestety. Nawet po wymianie panelu na PRO i dodaniu hulajnogi po raz drugi jako PRO. Natomiast jednej rzeczy jakiej nie zrobiłem, to nie dałem uprawnień tej aplikacji do odczytywania detali telefonu i dostępu do pamięci. Może to powoduje?

A najlepsze, że pierwsze z 10 połączeń było ok. Może reset cachu aplikacji pomoże (w opcjach androida)?

Edytowane przez Kazimiera
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.09.2019 o 04:43, Mati2019 napisał:

Wiec jeszcze raz do Was pytanie co można by bylo zrobic aby nie rozłanczało połaczenia?

Przetestować na innym modelu telefonu (inna firma lub konstrukcja telefonu). Jeżeli problem ustępuje zmienić telefon na kompatybilny. Widocznie w konkretnym module BT lub sterownikach konkretnego androida przygotowanych przez producenta telefonu jest problem. 

Jeśli problem występuje na dowolnym telefonie:

jeżeli masz gwarancję - serwis,

jeżeli nie masz gwarancji - nowy moduł BT do emki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja moją zwykłą m365 sprawdzałem na dwóch telefonach, aktualnym Mi 8 oraz moim najstarszym Xiaomi - Redmi Red Rice (pierwszy model Redmi w ogóle, na mediateku) i na każdym z nich komunikacja Bluetooth z hulajnogą działa bezproblemowo. Teraz Redmi jeździ na kierownicy. Zobaczę jeszcze z ciekawości na Redmi 5 Plus dziewczyny, czy nie będzie problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...