Skocz do zawartości

Indyjski Global


przemekmijas

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, mam problem z telefonem Redmi Note 7 którego kupiłem na allegro ( wersja 6GB RAM o ile ma to jakieś znaczenie) Telefon kupiłem nowy i miał być w wersji GLOBAL ... i jest z tym że INDYJSKI GLOBAL mianowicie 10.3.7 PFGINXM chciałbym zmienić mu soft na GLOBAL V10.3.9.0.PFGMIXM poprzez recovery. Czy w moim przypadku da radę to zrobić poprzez plik update.zip? O ile to istotne mój telefon podczas uruchamiania ma symbol kłódki i napis UNLOCKED. Trochę martwi mnie fakt że kupiłem nowy telefon a w sumie ktoś już przy nim grzebał. Proszę was drodzy użytkownicy forum o odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Co do informacji o odblokowanym bootloaderze. W sumie kupiłem trzy telefony RN7Pro, wszystkie miały być global i wszystkie przyszły z Indyjskim ROMem i wszystkie miały odblokowany bootloader (kupowane w trzech różnych miejscach - Allegro (dwóch różnych sprzedawców), honorbuy).

Z tego co mi wiadomo, nasz telefon ma tylko dwa warianty ROMu - Chiński i Indyjski zw. globalnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłeś Redmi Note 7 pro czyli chińską wersję. Żeby wgrać indyjski global musi być odblokowany bootloader. Przy zablokowanym bootloaderze jesteś skazany na chińskie miui.

Nie. Kupił Redmi Note 7 Pro India nie China. Nie nie ma odblokowane go bootloadera i soft Oficjalny Global India.Wychodzi ten telefon w 2 wersjach chiński i global ale na Indie i taką wersję odrazu na wgrana, nikt nie odblokowuje i nie wgrywa India. Bo skoro jest i dostępny soft to i wersja też taka musi być.

 

 

 

 Edit.

Po sprawdzeniu ma Redmi Note 7 Global India a nie Redmi Note 7 Pro.

Tyle w temacie.

 Redmi Note 7 Pro ma PFH a Redmi Note 7 wszystkie wersje mają PFG

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • kamillm zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...