mw121

Problem z aktualizowaniem aplikacji systemowych

Recommended Posts

Witam

Od dzisiaj mam problem z aktualizacją aplikacji systemowych. Gdy wciskam przycisk "aktualizuj" pojawia się komunikat: ""Nie udało się pobrać". Wcześniej ten problem nie występował, nie zmieniałem też żadnych ustawień. Próbowałem czyścić pamięć aktualizatora i wtedy wyszukuje mi te same aktualizacje ponowne, ale problem nie znika. Proszę o pomoc.

Witam,

Mam ten sam problem po próbie zaktualizowania aplikacji systemowych wyskakuje komunikat ,,Nie udało się pobrać"  Próbowałem czyścić dane aplikacji, kilkukrotnie resetowałem telefon i nic nie pomogło. 

Screenshot_2019-08-28-18-57-18-786_com.xiaomi.discover.png

Dzisiaj też miałem problem z pobraniem aktualizacji, a teraz jak chciałem spróbować na wieczór to nie ma jej w ogóle. 

Czyli nie tylko u mnie ten problem występuje. Też zniknęła mi jedna z aplikacji, która wcześniej chciała się zaktualizować. W dodatku, gdy usunie się już wcześniej wgrane aktualizacje z aplikacji systemowych, to pojawia się ona potem w aktualizatorze ( po wyczyszczeniu pamięci), ale dla żadnej nie da się nic pobrać.

Nie wiem jak to jest z tymi Xiaomi l, ale wczoraj cały dzień próbowałem coś zrobić aby pobrać te aktualizacje i się nie dało. Dzisiaj tak o, wchodzę, klikam aktualizuj i wszystko jak gdyby nigdy nic pobrało się bez żadnego problemu. Może i u was w końcu coś tam załapie i zacznie działać.

Miałem ten sam problem, przełączyłem na region Indie i wszystko się zaktualizowało (a nawet za dużo). Wie ktoś jak to "obserwuj nas" z "informacje o telefonie" usunąć bo mnie to strasznie irytuje?

Screenshot_2.png

Potwierdzam, u mnie też zaczęło w końcu zasysać, chyba trafił się po prostu dzień awarii :P