Skocz do zawartości

Nagle po resecie fastboot. MIUI Eu


Rogeros

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

MIUI EU, root, telefon działał aż nagle dziś kiedy go zresetowalem już nie wstał. 

Wchodzi w tryb fastboot. Tryb Recovery działa, partycja systemowe jest widoczna,

dane też. wyczyściłem cache, dalvik również. Co mogło się wydarzyć ? Nic nie wskazywało

Na awarie. 

I jak to naprawić, macie pomysł ?

Zainstalować jeszcze raz MIUI?  Bo nie chciałbym stracić ustawień i danych

 

Roger

Edytowane przez Rogeros
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Antyhaker napisał:

Czym jest "MIUI EU"? Xiaomi.eu? Czy globalna, oficjalna wersja MIUI? Tryb recovery, tj. TWRP - tak wnioskuję z wpisu, prawda? Patrząc całościowo zakładam, że masz TWRP + xiaomi.eu, zatem spróbuj wrzucić jeszcze raz paczkę z ROM'em, bez robienia żadnego WIPE.

Dobrze to zrozumiałeś. Wybaczcie pisałem z telefonu i zapomniałem sobie już trochę tej terminologii. Jak wrócę z Ukrainy wezmę się za to. Swoja droga pieronski telefon wybrał sobie niezły moment na takie akcje, Bieszczady ukraińskie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze to zrozumiałeś. Wybaczcie pisałem z telefonu i zapomniałem sobie już trochę tej terminologii. Jak wrócę z Ukrainy wezmę się za to. Swoja droga pieronski telefon wybrał sobie niezły moment na takie akcje, Bieszczady ukraińskie. 
Nieoficjalne oprogramowanie wgrałeś, trzeba się z takimi rzeczami liczyć

Wysłane z mojego Redmi K20 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem system ale do dziś nie wiem co spowodowało tę awarię. Telefon działał bez zająknięcia. dopiero jak go zresetowałem, żeby wsadzić ukraińską kartę już nie wstał. Miałem zainstalowane MIUI Polska wersję stable. I z tego jeden wniosek, że warto na takie sytuacje mieć zawsze w telefonie zostawioną instalkę systemu i sprawny TWRP. Rzecz miała miejsce na Ukrainie w dość nietypowej sytuacji. Gdyby nie fakt, że miałem drugi telefon byłbym w lekkiej d*pie. I muszę zauważyć, że w zasadzie odkąd używam androida na wszystkie telefony instaluje custom romy zazwyczaj resurection, lineage, havoc, wcześnie cyanogen itp. I żaden mi takiego numeru nie wywinął. Ja po instalacji działał to już do końca telefonu tak było. I znowu to MIUI... jak ja go k...wa kocham. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...