Skocz do zawartości

Zmiana trybu


Qees95

Rekomendowane odpowiedzi

Na oryginalnym oprogramowaniu niemożliwe.
Trzeba wygenerować dla m365 na https://m365.botox.bz ( Instant mode switch )
Sprawdź najpierw wersje przy pomocy downG ze sklepu Google.

Mocno polecam również wyłączenie kers - KERS min speed = 40 km/h
bo przy zmianie normal na eco hulajnoga nagle zahamuje do prędkości eco, a zębów szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W trakcie jazdy tryb można zmienić, ale z tego co wiem to i tak przełącza się na nowy dopiero po zatrzymaniu. Bez zatrzymania można zmienić na CFW i zapewne wtedy spowalnia jeśli kars jest włączony i zmienimy na ECO. Na OFW trzeba się zatrzymać aby tryb faktycznie się przełączył więc i nie ma kers co robić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tryb się normalnie zmienia podczas jazdy na oryginalnym FW, a nie tylko zapala lampka. Nie wiem jaki sens byłby w potrzebie zatrzymania się. Jak przełączam się w czasie jazdy z trybu eco na normalny to jadąc na tempomacie hulajnoga sama nie przyspieszy tylko muszę ruszyć raz manetką aby wyłączyć tempomat i potem ponownie ruszyć manetką aby przyspieszyć. Tak samo w drugą stronę - po zmianie z normalnego na eco hulajnoga nie zwolni dopóki nie wyłączę tempomatu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, juniorek33 napisał:

Tryb się normalnie zmienia podczas jazdy na oryginalnym FW, a nie tylko zapala lampka. Nie wiem jaki sens byłby w potrzebie zatrzymania się. Jak przełączam się w czasie jazdy z trybu eco na normalny to jadąc na tempomacie hulajnoga sama nie przyspieszy tylko muszę ruszyć raz manetką aby wyłączyć tempomat i potem ponownie ruszyć manetką aby przyspieszyć. Tak samo w drugą stronę - po zmianie z normalnego na eco hulajnoga nie zwolni dopóki nie wyłączę tempomatu. 

dokładnie jest tak jak mówisz,ja mam zmieniony soft na 1.3.8 (zmieniłem tylko max prędkość) i również jest tak że podczas max prędkości np 30km/h zmienie sobie z normal na eko,jadąc na tempomacie nic się nie dzieję,muszę raz nacisnąć manetkę/hamulec i ponownie i ponownie wcisnąć żeby tryb się przełączył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...