Skocz do zawartości

Problem z wysyłaniem oraz odbieraniem SMS-ÓW


ThreeDog

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

 

Mam kartę z T-Mobile. Wysyłam SMSa do obojętnie kogo i wysyła go nawet 15 minut. Niezależnie co w nim jest i ile ma znaków. Da się coś z tym zrobić? To samo z odbieraniem smsów. Niby wysłano a SMS nigdy nie dociera, ktoś do mnie wysyła i SMS nie dociera do mnie.

 

Mam tak odkąd pamiętam, muszę wysyłać tego samego SMSa po 3 razy, a raz przez cały miesiąc wyłączyło mi mmsy i żaden do mnie nie docierał.

 

Miał ktoś tak? Jak temu zaradzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak miałem. U mnie pomogło czyszczenie pamięci podręcznej w SMS.

Ustawienia - Zarządzaj Aplikacjami - w górnym rogu zaznaczysz pokaż wszystkie aplikacje - szukasz SMS i na dole po prawej masz wyczyść dane i klikasz pamięć podręczną. 

Edytowane przez Szaju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Problem nadal występuję. Nie mam pojęcia jak temu zaradzić, nie chcę korzystać ciągle z internetu by wysłać i ODEBRAĆ od kogoś wiadomość. Nie dostaję już nawet SMSów od kogoś. Dziewczyna ma w sieci Play, telefon to Mi 9 i nie ma takich problemów. Nie mam zielonego pojęcia o co tu chodzi ale wygląda jakby sieć T-Mobile nie radziła sobie z telefonami od Xiaomi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.09.2019 o 11:06, ThreeDog napisał:

Problem nadal występuję. Nie mam pojęcia jak temu zaradzić, nie chcę korzystać ciągle z internetu by wysłać i ODEBRAĆ od kogoś wiadomość. Nie dostaję już nawet SMSów od kogoś. Dziewczyna ma w sieci Play, telefon to Mi 9 i nie ma takich problemów. Nie mam zielonego pojęcia o co tu chodzi ale wygląda jakby sieć T-Mobile nie radziła sobie z telefonami od Xiaomi.

Ja mam w playu i to samo co u Ciebie, coś jest nie tak z tą  marką. To już mój drugi telefon tej marki i nie dochodzą smsy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na Mi9 Global 10.2.13 brak problemów z SMSami zarówno w Plus (SIM1), jak i Orange (SIM2).

Sprawdź numer Centrum SMS - czy jest prawidłowy, a także czy masz włączone Wiadomości Mi (w zależności jaki masz ROM).

Na Mi5 ("ostatni" Global 10.2.2.0) miałem kartę z T-Mobile i problemów żadnych z SMSami i połączeniami nie było, choć czasem wysyłanie trwało dłużej niż 30sekund, potwierdzenie dostarczenia SMS docierało z powrotem po około 1 minucie.

Edytowane przez K4r0lSz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam. 

Podepnę się pod temat. 

Po aktualizacji Mi9 do MIUI11 przestała działać stockowa aplikacja do sms- nie ma możliwości wysłać za jej pośrednictwem wiadomości. 

Smsy przez messenger'a działają. 

Miał ktoś podobny problem ? Podpowie ktoś jak to rozwiązać? 

 Nie ukrywam że przyzwyczaiłem się do aplikacji systemowej i chciałbym do niej wrócić :)

Z góry dziękuję za odpowiedź : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...