Skocz do zawartości

MIUI 9.8.22


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
2 godziny temu, Adamk102 napisał:

W PKO też występuje ale potem ponawia logowanie i wchodzi

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
 

Tak u mnie też działa jak przyłożę palec do czytnika. Tylko denerwujące jest, że na samym początku jest błąd odczytu z czytnika mimo, że nie było nic dotykane. Apka wali błąd, telefon wibruje i jest to trochę wkurzające ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu skusiłem się i wgrałem Q. Jak na razie poza aplikacją IKO wszystkie inne działają. Bateria na moje trzyma lepiej niż na Pie, opinia po trzech dniach użytkowania i dwóch ładowaniach. Przycisk Si nie uruchamia asystenta Google ale nie używam i tak więc dla mnie to bez znaczenia. Aplikacja aparatu działa bez zarzutu nie krzaczy. Ogólnie jak na razie jestem mile zaskoczony bo byłem bardzo sceptyczny co do aktualizacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu skusiłem się i wgrałem Q. Jak na razie poza aplikacją IKO wszystkie inne działają. Bateria na moje trzyma lepiej niż na Pie, opinia po trzech dniach użytkowania i dwóch ładowaniach. Przycisk Si nie uruchamia asystenta Google ale nie używam i tak więc dla mnie to bez znaczenia. Aplikacja aparatu działa bez zarzutu nie krzaczy. Ogólnie jak na razie jestem mile zaskoczony bo byłem bardzo sceptyczny co do aktualizacji. 
Przed chwilą wgrałem. Nie działa tak na szybko mobiparking, skycash, mobywatel. Zrobiłem root wskazany w info dotyczący instalacji na mi9 I fon się uruchomił ale po podaniu pinów do sima ekran już nie wystartował. Sama ciemność.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po podłączeniu telefonu do komputera pyta o tryb, pomimo tego, że w opcjach programisty jest ustawiony domyślnie "przesył plików", na 9.6.20 działało prawidłowo.

Co za "xyz" wymyślił te okrągłe ikony na ekranie głównym w stockowej przeglądarce? Pasuje to jak pięść do oka. Czy projektanci w Xiaomi mają jakieś pojęcie o estetyce systemu? No chyba, że w planach jest kształt ekranu taki jak w telewizorach kineskopowych z lat 60-tych.

Czy da się ustawić tak, żeby domyślnie po włączeniu hotspota wyłączało wi-fi i czerpało dane z sieci komórkowej? Na Androidzie 8 działało jak trzeba, tutaj mam na pasku 2 ikonki - jedną od wi-fi, drugą od hot-spota - czyli działa to jak repeater wi-fi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=4777]mars28[/mention] powinieneś dostać kopa od któregoś z adminów.

Nie wiem czy wiesz, ale część rzeczy w MIUI z którego korzystasz posiada już część ficzerów z nadchodzącego MIUI 11 - zdaje się. Zakładam, że "xyz" sprawi nam więcej okrągłości w następnym MIUI default_icon_e_wink.gif

 

Aż zajarzylem do stockowej przeglądarki, fajne to jest, kolega@mars28 nie wie najwyraźniej, że ponad zmieniającymi się trendami jest uniwersalne prawo, że o gustach się nie dyskutuje

 

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy miał ktoś problem z galerią w 9.8.22?
Apk galeri z miui zmieniła nazwę na "i" ( zarówno na pulpicie jak i np. w synchronizacji  chmury) po sekundzie wywala błąd.

Usuń folder /data/system/package_cache w TWRP.

Wysłane z mojego Mi A3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=22023]Muzyk[/mention] to wgraj ten mod, na nim działa tryb głośnomówiący i efekt stereo. 

Ten właśnie mam zainstalowany...

 

 

Wszystko działa ;) nie wiem czemu wrzuciłem inny niż ten co ściągnąłem

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Orjon

Czy to prawda że 9.8.29 zostało wycofane?
Wiadomo jakie błędy ma?

Wczoraj wieczorem wrzuciłem z miui.dedyq i na chwilę obecną nie mam żadnych problemów, ale może warto wrócić do 9.8 22?

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...