Skocz do zawartości

Opaska nie wyświetla treści SMS jedynie powiadomienie, dlaczego?


zagrobelny

Rekomendowane odpowiedzi

@Zenderable Fajnie że odpowiadasz, dzięki  :) . Używasz mi band tools zamiast mi fit którą odinstalowałeś tak? Albo jedna albo druga aplikacja ma być zainstalowana? Którą oceniasz na lepszą? Tools jest płatna, mi fit bezpłatna, czy warto zapłacić za lepszą aplikację jeśli pokazuje treść smsów?

 

 

 

Edytowane przez zagrobelny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, zagrobelny napisał:

Używasz mi band tools zamiast mi fit którą odinstalowałeś tak? Albo jedna albo druga aplikacja ma być zainstalowana?

W przypadku Mi Band Tools musisz również zainstalować Mi fit. Nie ma możliwości działania Mi Band tools bez Mi fit. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działają mi powiadomienia inne i alarty pogodowe ale nie wyświetlają się treści SMS (zawartość) pisze tylko przy każdej sms przychodzącym "nieprzeczytane". Nie wiem co mogę jeszcze sprawdzić.... macie pomysł?

 

810141d5-4ed0-4d44-9e1d-910951763ea2 .jpg. .panel2.jpg

 

EDIT: ROZWIĄZAŁEM mój problem:  Zawartość SMS nie pokazywała się ponieważ w aplikacji SMS ma być zaznaczona (ON) opcja "Podgląd na ekranie blokady" tak jak w zdjęciu zrzucie poniżej. Nic do tego nie ma opcja globalna o nazwie zbliżonej do "Pokazuj powiadomienia wszystkie na ekranie blokady" którą mam wyłączoną czyli nic mi nie pokazuje. Dziękuję za sugestie i pomysły.

 

sms.jpg

Edytowane przez zagrobelny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam.

od wczoraj mam opaske 4. wszystko dzialalo dobrze az do dzisiaj kiedy wstalem. 

problem polega na tym ze kiedy mi przychodza powiadomienia np. z mess albo snapa opaska najpierw pokazuje tresc wiadomosci a odrazu potem. "Nowa wiadomosc. Obejrzyj ja na telefonie". Wczoraj jeszcze to nie przychodzilo i jest to irytujace poniewaz nie moge jej odczytac odrazu z opaski i wyskakuje tak jak by 2 powiadomienia do jeden wiadomosci.

co mi sie stalo ? cos poklikalem od wczoraj nie tak ? 

 

po kilku godzinach juz mi nie przychodzi nawet tresc wiadomosci tylko zebym odczytal na telefonie...

 

okazalo sie ze mialem za duzo aplikacji na telefonie do banda i byc moze w nocy jedna z tych aplikacji sie polaczyla z opaska i odbieralem wiadomosci od 2 aplikacji , teraz usunalem wszstkie i zostawilem tylko mi fit i wszystko wrocilo do normy , mozna zamknac 

Edytowane przez Matyszka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zenderable zmienił(a) tytuł na NIe wyświetlają się powiadomienia z aplikacji
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...