Skocz do zawartości

Galeria - Ukryte Zdjecia


Bobson

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem, gdyż przeglądałem sobie zdjecia w galerii i przypadkowo zaznaczyłem opcje ukryj zdjęcie. Teraz, jak przywrócić owe ukryte zdjecie, aby znów było normalnie widoczne? Właczyłem opcje pokaż ukryte albumy, lecz tam tego zdjęcia nie ma. Problem troche głupi i pewnie rozwiazanie jest banalne proste, ale no cóż.. xd Z góry dziekuje za pomoc ; D

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam ten sam problem co Bobson. Ukryłem pojedyncze zdjęcie, a nie cały album w efekcie nie mam teraz dostępu do zdjęcia.

Pokazywanie ukrytych albumów nie pomaga, podobnie ukrytych plików.

 

Może ktoś ma pomysł jak cofnąć ukrywanie pojedynczych zdjęć bądź jak dostać się do takowych ?

 

Pozdrawiam

 

Rav

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi to tam działa bez problemu. A robię tak:

 

jak już mam ukryte jakieś zdjęcie, to przechodzę do "Chmura", następnie paluchem zjeżdżam na dół ekranu (pojawia się kłódka), pojawia się wzór do odblokowania ukrytej galerii i po jego wprowadzeniu pojawiają się ukryte zdjęcia. Jak chcę któreś przenieść z ukrytych, do normalnej galerii - przytrzymuję na nim dłużej, naciskam na "Usuń ukryte" i (jeśli nie ma żadnego katalogu w chmurze) tworzę katalog do którego ma zostać zdjęcie przeniesione lub wskazuję istniejący.

Edytowane przez thomas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezsensu ta opcja z ukrywaniem zdjęć jeśli sie inaczej nie da, aczkolwiek synchornizacje mam z chmurą, mam w nim 2 katalogi nie przydzielone oraz zrzuty ekranu, wchodzac do katalogu i zjeżdzając na sam dół nie mam żadnej kłódki itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 6 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

MĘCZYŁEM SIĘ Z TYM 2 DNI 

A jest to bajecznie proste!

Tylko tłumaczycie z d*py.

Klikamy Galeria > U góry wybieramy zakładkę albumy >ciągniemy palcem w dół tak jakbyśmy starali się zobaczyć coś powyżej. A nie do dołu. > Pyta nas o hasło do ukrytego zdjęcia / folderu i się nam pokazuje.

Żadna chmura żadne w dół...

Chmury to ja szukałem gdzie w koncie xiaomi itd.

palec.jpg

Edytowane przez homman
  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam mam to samo miui co wilczewicz, wiem jak zobaczyć ta ukryte zdjęcia, ale nie mam zielonego pojęcia jak mogę je skopiować np. do nie prywatnych? nie wiem też który to będzie z folderów gdybym chciał je przenieść do komputera itd. albo żeby ukryty plik wysłać mms email czy inaczej to nie ma takiej opcji.

 

edit 

już znalazłem jak sie zaznacza ukryte zdjęcie to jest usuń z kłódka i usuń z koszem, to z kłódka jest po to żeby przywrócić jako widoczne.

Edytowane przez tofic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Miałam również problem na swoim Xiaomi redmi 3 pro. Ukryłam kilka zdjęć oraz cały folder. Po kilku chwilach nerwów udało mi się znaleźć te forum i faktycznie przejechałam paluchem w zakładce "chmura" tak jakbym chciała zobaczyć coś u góry było hasło odblokowałam a tam w ukrytym folderze znajdowały się tylko ukryte zdjęcia które ukryłam jakby pojedynczo. A gdzie folder? :o już myślałam że 350 zdjęć poszło się...ale weszłam w ustawienia> opcje aplikacji> galeria> i włączyłam opcję pokaż ukryte albumy. Cały album z zawartością pojawił się w folderze "Lokalnie" tam skąd go magicznie ukryłam, był taki szarawy ale po przytrzymaniu paluchem go można było anulować ukrywanie. 

Możliwe że było to wszystko już napisane u góry ale może akurat moje słowa pomogą komuś jeszcze :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Opcja "ukrywania" tak naprawdę szyfruje pliki tworząc kopię, przywracając w sumie jest podobnie.

Jak ktoś chce "ukryć" prosto pliki może dodać na początku kropkę w nazwie. Wówszas będzie ukryte ale nie będzie szyfrowane. Taki sposób z linuksów.

W menu potem można wybrać pokaż ukryte pliki i są, proste ale wystarcza by ukryć "gołe baby" ;-)

Pozdrowienia! :)

Edytowane przez BaronBaleron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Hej,
 mam podobny problem, tyle, że chyba gorszy :/ dopiero co zaczęłam korzystać z mojego Xiaomi i przy wchodzeniu pierwszy raz do galerii wyskoczył komunikat i nieopacznie zablokowałam całą galerie!! Po znalezieniu podpowiedzi na tym forum weszłam na "Chmurę" i zarejestrowałam się tam, ale nie mam żadnej kłódki, a jedynie u góry wyskakuje mi komunikat, że nie można synchronizować galerii...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Pomocy! Przerzucalam zdjęcia do folderu prywatnego co jakiś czas, wczoraj patrzę a go nie ma!

Nie miałam powiązany z chmurką, teraz już mam. 

Czy są szanse że odzyskam zdjęcia? 

Sciagalam programy do odzyskiwania zdjęć ale akurat tych zdjęć z prywatnego folderu nie ma :-(

Dodam że to w programie Z Aparat i on ma własną galerię Galeria Z i album prywatny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Mam odpowiedź na jedno z pytań które moze ktos zadawać nwm moze juz była odpowiedz tu na to alee moze jestem głupi albo czytać nie umiem bo sie nie wyczytałem jeżeli była to przepraszam ;)

Chodzi o ukryty/dodany do prywatnych cały folder jeżeli ktoś nie miał chmury nie miał żadnej synchronizacji ani automatycznie ustawionej kopi zapasowej a np ukrył zdjecia filmy badz dokumenty na karcie sd które były w jednym folderze ( na pamieci wewnętrznej działa tak samo ale to w sumie nie ważne bo nawet jak ukryłes bedac na karcie sd to jezeli wejdziesz na pamiec wewnetrzna to tez ci pokaże bo pokaze wszystkie pliki jakie sa ukryte na komórce a raczej foldery ) to wchodzi w Explorer na górze jest "Ostatnie" "Kategorie" "Pamięc" i wchodzi w Pamięć potem pokazują się foldery i ciagnie w dol te foldery praktycznie tak żeby 1 folder był na samym dole ekranu wtedy zobaczycie kłódkę i zapełniający się okrąg jak przeciągniecie na tyle ze sie zapełni puszczacie i kaze wam wpisac kod do odblokowania wstukujecie badz zaznaczacie i pokazują sie ukryte foldery i w nim pliki 

 

Explorer >> na górze zakładka Pamięć >>> ciągniemy trzymając cały czas 1 folder do samego dołu, na górze w tym czasie pokazuje sie okrag kłódeczki się zapełnia, puszczamy >>> wpisujemy kod i gotowe 

 

Dziękuję za uwagę moze ktoś jest równie tępy jak ja i mu pomoge ;)) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
40 minut temu, Piterek25 napisał:

ale kiedy i gdzie?

Tu masz prawdziwe ukrywanie. Jak w galerii to chyba tylko ukryłeś album i w menu  opcji galerii masz pokaż lub ukryj ukryte albumy. Można jeszcze dodać do prywatnych, ale foldery w ekploratorze. Wtedy nie ma opcji widoczności w menu (ukryta zawartość jest dodatkowo szyfrowana), tylko po przesunięciu palcem w dół w oknie eksplorera pojawia się kłódka. Prywatny ukryty folder pojawi się dopiero po wpisaniu wcześniej ustawionego hasła prywatności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...