Orjon

Redmi Note 8 - już wkrótce!

Recommended Posts

Tak. 

Wszystkie globale, wszystkie na pełnym auto, wszystkie z AI. Jeden odkładałem, następny brałem starając się nie ruszać żeby nie zmieniać pozycji... 

Pro informacji - balkon 7me piętro. 

Edyta: bateria bez szału... 10 i pół godziny od ładowania, 3 godziny i kwadrans SoT i 56% baterii... Na wiufiu... 

W porównaniu z Max3 na razie ma 2 plusy:

- szybkie ładowanie (2h od 14 do 98 %) 

- śliczne plecki

I stado minusów :

- ekran - mniejszy, ciemniejszy, z wcięciem

- dźwięk - gorsza jakość na zewnętrznym głośniku i brak stereo

- gabaryty i ukształtowanie - gorzej się trzyma niż Max3 i mniejsza ergonomia ogólna (zdanie nie tylko moje, ale też Żonki) 

- soft z jakim wychodzi z fabryki

- aparaty - teoretycznie lepsze na papierze, a szału nie robią. 

Ogólnie majtek przez głowę mi nie zdjął... W przeciwieństwie do Mi9 i Mi Maxa 3.

Edited by JamCiTo
  • Like 1

Już pokazuję nowe... Ogólnie tylko internety i aparat... 

Bieda... To mało powiedziane... Straszny chłam Xiaomi wypuściło na rynek... Qrczaki, a miałem sobie Umidigi F2 za 2/3 ceny tego szajsu kupić... I już żałuję, że tego nie zrobiłem... 

Screenshot_2019-10-13-14-43-11-703_com.miui.securitycenter.jpgScreenshot_2019-10-13-14-32-34-860_com.miui.securitycenter.jpgScreenshot_2019-10-13-14-32-19-790_com.miui.securitycenter.jpg

Edyta:

Jutro idę z nim do euro i próbuje zwrócić... Zadzwoniłem do ich obsługi klienta... I w trakcie rozmowy, kiedy przełączyłem się na głośnomówiący, to 2 razy zerwał połączenie... Gdzie był trzymany przed twarzą, bopodawałem numer zamówienia... 

Qrrrrrrr... Co mnie podkusiło.... 

Edited by JamCiTo

Ale ja nie idę złożyć reklamacji... Tylko niezgodność towaru z umową... Jutro będę się wqr... znaczy denerwował ;-)

Przepraszam, że Cię na niego namawiałem nie mając go w ręce. 

Nie masz za co przepraszać. Na papierze wygląda dobrze, w necie niejaki Mister Pirzu też go chwali. Teraz wiem, że Euro Agd zapłaciło mu za reklamę, tfu.

Oby udało ci się go zwrócić. Mam niemiłe wspomnienia ze sklepu. Byłem z kolegą wymienić telewizor, który przestał działać pierwszego dnia  po kilku godzinach pracy. Te głąby odsyłały nas  na gwarancję. Dopiero solidny opierdziel i rozmowa z kierownikiem dała pozytywny rezultat i wymienili od ręki na nowy. Każdy inny sklep nie robiłby problemów, ale EuroAgd to stan umysłu.

Mediatek to mediatek, żre baterię i tyle. Co z tego że wydajny. Takie wyniki baterii to ja mam na op7pro z qhd+ i 90hz na średnim póki co sofcie android 10. A ekran większy i bateria mniejsza.
A było brać mi9t z gearbest za te same pieniądze albo mi9t pro za 1300 miałem mi9t i to fajny telefon tylko mi się trafił felerny egzemplarz i dlatego zwróciłem go Chińczykom do Hiszpanii.

Wysłane z mojego One Plus 7 Pro przy użyciu Tapatalka

• Like 1

Chrzanisz Pan jak potłuczony... 

Z szittekami mam kilka sprzętów w domu i jakoś ani się nie przegrzewają... ani nie mulą... ani nie ma z nimi problemu... I P23.. I P60... IP70... Więc nie opowiadaj opowieści dziwnej treści i drzewa sandałowego... 

Chrzanisz Pan jak potłuczony... 
Z szittekami mam kilka sprzętów w domu i jakoś ani się nie przegrzewają... ani nie mulą... ani nie ma z nimi problemu... I P23.. I P60... IP70... Więc nie opowiadaj opowieści dziwnej treści i drzewa sandałowego... 
A no ja nie pisałem takich rzeczy. Zwyczajnie napisałem że są prądożerne i tyle. A to że się nie grzeją i są wydajne to wiadomo, dzisiaj już każdy procesor będzie spoko chodził, tylko jeden od drugiego będzie brał więcej prądu. Oczywiście analogicznie do snapdragonów - 730 będzie oszczędniejszy.

Jeee tammm... 

Ale mając 5000 batę P23 wytrzymał dziś cały dzień męczarni w rękach Małolata, który z racji choroby siedzi w domu... Ten biedny Ulefon ma dzisiaj większy SoT niż mój Maks ;-) a też 6"... I dużo gier i filmów... ;-)

A jeszcze jedna ważna rzecz... Wrzuciłem na kompa foty z dzisiejszego spaceru z Małolatą i niniejszym

O D S Z C Z E K U J Ę!!! 

Wszystkie złe rzeczy które pisałem i mówiłem o aparatach Notki 8.

Żeby nie Młoda występująca w rolach głównych (wielu ;-) ) to bym coś cisnął... A tak musicie wierzyć mi n słowo, że Mi9 wymiękł w jednym momencie...

I teraz mam o czym myśleć do rana... 

11 godzin temu, JamCiTo napisał:

Jeee tammm... 

ja bym oddal do sklepu i wziął mi9t z gearbest za 286$ chyba :P chyba ze boisz sie peryskopu.

Mają od dawna. Poczytaj sobie o tym bo wszędzie jest tego pełno w necie. Szkoda robić spam na forum.

Jee tammm... Chciałem Umidigi F2 brać... to nie... kupiłem ten szajs... Właśnie po pierwszej kłótni w jewro jestem... ;-)

Jak na razie czekam na wymianę... lub odpowiedź negatywną... I szarpanina będzie.. 

Myślę że wątek został już nieco wyczerpany - istnieją działy dla Redmi Note 8/Pro, prosiłbym o prowadzenie dyskusji na temat obydwu tych modeli właśnie tam ;)

Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.