Jump to content

Recommended Posts

Flashowalem globala bo wczesniej pokasowalem wszystkie partycje i mi sie telefon uruchamial tylko w trybie fastboot, a twrp wgrywalem chyba 3 ostatnie wersje, teraz mam wersje 37.
I przed wgraniem tego twrp robiłeś format data?
  • 2 months later...

Mam pytanie. Jak prawidłowo (krok po kroku) zrobić a następnie przywrócić kopię zapasową w TWRP na romie xiaomi.eu stable? Co trzeba zaznaczyć, aby zrobić kopię systemu wraz z zainstalowanymi aplikacjami? Czy hasło ekranu blokady i odcisk palca mają tu jakieś znaczenie? Czy trzeba je wyłączać przed zrobieniem kopii?

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

• 1 month later...
  • 4 weeks later...

Sprawdź jaki w Magisku masz ustawiony kanał aktualizacji. Polem stabilny tam nie ma problemów. Użyłeś opcji Magisk Hide aby ukryć Magiska w aplikacjach Googla i bankowych. Oprócz tego polecam też zmienić nazwę aplikacji Magisk na inną wybrana przez siebie w opcjach magiska. 

Tylko najgorsze jest to że jak zainstaluje to przez twrp ponownie uruchomie telefon to nawet nie zdążę pinu wpisać i już wali komunikatami usługi Google coś tam coś tam teraz nawet nie pamiętam co to były za komunikaty ale były związane z usługami Google

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

No to takiego przypadku na miałem aby od razu błędy walił Magisk. Może ktoś się z tym spotkał i napisze w tym temacie. Jak nie to napisz w temacie o Magisku w dziale Toturiale.

Wysłane z mojego POCO F2 Pro przy użyciu Tapatalka

Nie, nie trzeba. Ja na wszelki wypadek robiłem wipe dalvik chcache,nie wiem czy to coś dawało ale jakoś spokojniej się czułem. Po każdej aktualizacji softu Magiska będziesz musiał wgrywać, gdyż aktualizacje usunie Ci go z systemu. Da tego też że ciągle trzeba było co tydzień się bawić na nowym telefonie nawet nie myślę o zmianie softu na inny niż fabryczny.

Wysłane z mojego POCO F2 Pro przy użyciu Tapatalka

• mrosi unpinned this topic