Skocz do zawartości

MI9 TWRP od Mauronforio.


Adam Błażejewski

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Mam pytanie. Jak prawidłowo (krok po kroku) zrobić a następnie przywrócić kopię zapasową w TWRP na romie xiaomi.eu stable? Co trzeba zaznaczyć, aby zrobić kopię systemu wraz z zainstalowanymi aplikacjami? Czy hasło ekranu blokady i odcisk palca mają tu jakieś znaczenie? Czy trzeba je wyłączać przed zrobieniem kopii?

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Sprawdź jaki w Magisku masz ustawiony kanał aktualizacji. Polem stabilny tam nie ma problemów. Użyłeś opcji Magisk Hide aby ukryć Magiska w aplikacjach Googla i bankowych. Oprócz tego polecam też zmienić nazwę aplikacji Magisk na inną wybrana przez siebie w opcjach magiska. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko najgorsze jest to że jak zainstaluje to przez twrp ponownie uruchomie telefon to nawet nie zdążę pinu wpisać i już wali komunikatami usługi Google coś tam coś tam teraz nawet nie pamiętam co to były za komunikaty ale były związane z usługami Google

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie trzeba. Ja na wszelki wypadek robiłem wipe dalvik chcache,nie wiem czy to coś dawało ale jakoś spokojniej się czułem. Po każdej aktualizacji softu Magiska będziesz musiał wgrywać, gdyż aktualizacje usunie Ci go z systemu. Da tego też że ciągle trzeba było co tydzień się bawić na nowym telefonie nawet nie myślę o zmianie softu na inny niż fabryczny.

 

Wysłane z mojego POCO F2 Pro przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi odpiął/ęła ten temat
  • 10 miesięcy temu...

Mam najnowsze twrp 3.5.2_9 i jest problem z jakims user 11. Przy uruchamianiu twrp wyskakuje

Cytat

failed to decrypt user 11

W google nic nie moge znalezc. Podczas robienia backupu wyskakuje

Cytat

backup will not include some files of user 11, because the user is not decrypted.

ale proces przebiega pomyslnie i nie wyskakuje error 255 tak jak to bylo kiedys z userem 999.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Najnowsze TWRP dla Mi9:

twrp-3.6.0_9-0

E
DIT: Kurczę, u mnie po wgraniu w/w TWRP telefon nie startuje i wchodzi w tryb Fastboot :o
Na szczęście przez ADB udało mi się wrzucić wersję
twrp-3.5.2_9-0 i wszytko wraca do normy. Ktoś może potwierdzić taki przypadek?
d/w @zoltan78

Edytowane przez QBAQ
  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...