Sign in to follow this  
norbert_p

Kijek do selfie (selfie stick)

Recommended Posts

Witam. Jestem tutaj nowy, więc "dzień dobry" wszystkim. Od paru dni jestem posiadaczem Mi 9  (czarny) 128 GB. Szukam do niego jakiegoś dobrego kijka, gdyż poprzedni był na "jacka". Co polecacie? Kwota do max 120 zł. Chyba wystarczy...

Dziękuję za propozycje. Widziałem i ten na oficjalnej stronie i ten drugi z rozkładanymi nóżkami. Ten pierwszy wydaje się delikatniejszy, drugi przekonuje pilotem i zdjęciami "na odległość"... 

Jeszcze jedno - kijek BlitzWolf występuje w kilku wersjach BW-BS3,4,5. Jaka jest różnica poza ceną? Która marka jest godna polecenia? Na al...gro widzę różne - praktycznie takie same, ale różnych producentów. Szukam dobrego, na lata, nie badziewia, które rozsypie się po paru użyciach.

Edited by norbert_p

Póki nie przyjdzie ci nowy to śmiało możesz używać przejściówki z pudełka z jacka na usb C. Żona tak robi bo mamy starego "różowego" selfiaka na jacka, a obaj już typ C w fonach. Ona ma Huawei P20 a ja MI9 i na obu pstryka

Ten BW spokojnie i z czystym sumieniem... U mnie przeżył atak dwóch szkodników... Robi za statyw pod różne kamerki (gitup, mija) i pod takie "małe" smarkfony jak Mi9 i MiMax3 ;-) . A mam go z ponad rok... 

Dzięki JamCiTo. Dzisiaj dotarł WolfBlitz BW-BS3. Jest super ale... Na styk pasuje na Mi9 w etui Nillkina. No i brak mu jakiegoś zaczepu na smycz. To w zasadzie jedyny minus. Reszta jest ok. Spasowanie poszczególnych elementów itp.

Qrczaki... Bo u mnie tych uchwytów/uchwycików/innych_badziewi tyle, że się gubię co z czego... Myślałem, że ta wkładka co mam i mocuję Maxa3 to od niego... Widocznie nie...