Skocz do zawartości

Muzyka przerywa co sekundę po podłączeniu z radiem przez bluetooth


Dziarrra1988

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Posiadam telefon xiaomi Mi9T wersja 6/128GB. Mam następujący problem, otóż podczas połączenia telefonu poprzez bluetooth z radiem samochodowym nie mogę słuchać muzyki. Telefon normalnie łączy się ale słuchanie muzyki jest wręcz niemożliwe ponieważ muzyka przerywa dosłownie co sekundę. Nadmieniam, iż inne telefony z tym zestawem samochodowym nie mają problemu. Ponadto próbowałem łączyć Mi9T z innymi urządzeniami bluetooth i nie ma najmniejszego problemu z odtwarzaniem muzyki. Więc problem istnieje tylko i wyłącznie z radiem samochodowym vordon ht869bt, na którym zresztą najbardziej mi zależy bo tam najwięcej słucham muzyki przez bluetooth. Jak sobie z tym poradzić bo już nie mam pomysłów? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też przerywało, bo miałem podłączone jeszcze jedno urządzenie w samochodzie (transmiter FM). Odłączyłem transmiter i radio śmiga aż miło. Czy masz w aplikacji od słuchania ustawioną kłódkę (w ostatnich aplikacjach), włączony autostart oraz oszczędzanie energii bez ograniczeń?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zenderable zmienił(a) tytuł na Muzyka przerywa co sekundę po podłączeniu z radiem przez bluetooth

Podepnę się bo mam podobny problem. Po zmiane softu z global na xiaomi.eu jakość dźwięku w sluchawce bluetooth jest mizerna. Na drugim telefonie marki samsung jest idealnie niczym cd. Zmieniałem ustawienia dotyczace kodeków w opcjach programisty ale nic to nie daje. Po wyjsciu z menu przywracają sie ustawienia domyślne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...