Skocz do zawartości

MIUI 9.8.15


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
10 godzin temu, mihail1 napisał:

Mi8 prawie wszystko ok. Po za wygaszeniem górnej belki i dopiero całej reszty.

Jest jakiś sposób na pomniejszenie ikon na pulpicie ? Bez zmiany dpi w opcjach programisty.
Po zmianie dpi, gdy włączę ukrywanie notcha, część ekranu jest przysłonięta przez notch

Możesz zmienić wielkość interfejsu z poziomu ułatwień dostępu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Neoomi napisał:

A zainstalowałeś g pay?

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 

Nie. Nie wiem dlaczego ale byłem przekonany, że jest to składowa usług Sklepu Play. Po instalacji faktycznie się pojawiło ale nadal mam błąd związany z tym, że urządzenie jest zrootowane. Zainstalowałem, ukryłem w Magisku gpay, inne usługi Google oraz apke mBank, następnie czyszczenie danych, TWRP i chmod 440 i nadal ten są błąd.

Pytanko: w TWRP klikam chmod na pliku i mam 0000, zmieniam na 440. Uruchamiam ponownie, wchodzę w znowu w TWRP, znowu chmod i znowu mam 0000. Czy to oznacza, że nie przyjeło mi poprzedniej zmiany czy to normalne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, ale to jest po prostu zmiana DPI, to samo robi się w opcjach programisty. Po zmianie na xs, chowanie notcha wygląda jak na obrazku, czyli źle. Jaka jest domyślna wartość DPI w MIUIPolska?

Jasne, że to jest to samo. Ale nie kombinując nie miałbyś problemu teraz, bo tylko byś suwak przestawił default_smile.png

 

Wysłane z mojego Redmi K20 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Orjon napisał:

Nie wiem :D spróbuj uruchomić tel ponownie.

Beka, bo nawet w CPU-Z pokazuje 5GB RAM ...

W kwestii przycisku SI dla użytkowników Mi9 i nie uruchamiającego się Asystenta Google, Igor Eisberg na forum xiaomi.eu napisał, że należy dokonać zmiany ustawień, tj.:
Ustawienia -> Aplikacje -> Zarządzanie -> "Trzy kropeczki w prawym górnym rogu" Domyślne aplikacje ...

  • Asystent głosowy > Wybudź skrótami przycisków - wybierz Google
  • Asystent i rozpoznawanie mowy > Aplikacja asystująca - wybrać Google


Powoduje to uruchamianie Aplikacji Google po wciśnięciu przycisku SI, chociaż wcześniej od razu można było wydać komendę głosową a teraz trzeba kliknąć w ikonkę mikrofonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś w stanie sprawdzić, czy po zmianie języka na angielski (US albo UK - wskazane sprawdzenie obydwóch) i restarcie telefonu problem dalej istnieje? Bo nie wiemy, czy to problem naszego tłumaczenia czy romu ogólnie...
Nie potwierdzam takiego problemu na
Mi Mix 2s

Do wszystkich aplikacji bankowych jakie posiadam (mBank, iPKO, Millenium) loguję się bez najmniejszych problemów za pomocą odcisku palca.

Google pay działa również wzorowo i bez problemów.

Wysłane z mojego MIX 2S przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, nie przez OTA a przez OTG. Na telefonie już nic nie mogłem zrobić po wciśnięciu zgłoś, anuluj lub pokaż treść błędu znów wyskakiwało to okno, wejście gdziekolwiek indziej było niemożliwe. Zrobiłem wipe data i format data, póki co wszystko gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Mychemi napisał:


Do wszystkich aplikacji bankowych jakie posiadam (mBank, iPKO, Millenium) loguję się bez najmniejszych problemów za pomocą odcisku palca.
 

U mnie przy iKO po uruchomieniu od razu z automatu mam info, że odcisk palca nieprawidłowy i spróbuj ponownie ale jak przyłoże palec to loguje bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaktualizowałam system wreszcie po 4 miesiącach (ostatni rom był z 18 kwietnia ;) ) i takie zasadnicze pytanko mam: w Redmi 5 Plus w ogóle nie ma ciemnego motywu?! 

Poza tym jak wyłączyć pełne powiadomienia aplikacji w tle (Odebrać telefon, MiBand tools, Pomocnik Windowsa) na ekranie blokady...? Dotychczas była tylko ikonka na pasku, a teraz się to włączyło i chyba nie umiem znaleźć opcji wyłączenia... :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, na Xiaomi Redmi Note 7 wszystko działa ok.

Mam problem tylko z gcam, nie działa tryb nocny i Ulepszony HDR +, na xiaomi.eu też ktoś opisywał ten problem, ale dostał odpowiedź od Developera, że to nie miejsce na zgłaszanie tego typu problemów. Nie instalowałem wcześniej miui polska, to mój pierwszy raz i stąd moje pytanie - naprawić to może tylko nowsza wersja gcam, czy kolejny update miui? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Lukasz.N napisał:

U mnie przy iKO po uruchomieniu od razu z automatu mam info, że odcisk palca nieprawidłowy i spróbuj ponownie ale jak przyłoże palec to loguje bez problemu.

Działa Ci w ogóle ta apka na 10? Była jakaś aktualizacja bo jeszcze wczoraj na 10 mi ja wywalało i wróciłem do androida 9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, michalm83 napisał:

Działa Ci w ogóle ta apka na 10? Była jakaś aktualizacja bo jeszcze wczoraj na 10 mi ja wywalało i wróciłem do androida 9

Ja mam Androida 9. Na MI9SE nie było jeszcze aktualizacji do Q. W sumie działa wszystko jak trzeba oprócz tego komunikatu o odcisku palca w IKO.

MI9SE mam od 1.5 miesiąca i cały czas byłem na Globalu. Bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie bateria na MIUIPolska. W porównaniu do Globala jest lepiej o jakieś 30-40%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Lukasz.N napisał:

MI9SE mam od 1.5 miesiąca i cały czas byłem na Globalu. Bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie bateria na MIUIPolska. W porównaniu do Globala jest lepiej o jakieś 30-40%.

Ja tez jestem na miuipolska, ale z bateria mam gorzej, caly czas przy wpaczonych danych wcina sie android.system i ciagle jest w utrzymaniu aktywnosci, gdy wylacze dane, problem znika, ile masz % w ustawieniach baterii 'android system' ? Zaczyna mnie to draznic, na globalu problemu nie bylo a sa te same apki zqinstalowane. Sprawdzalem tez BBS i pokazywalo proces job.delay i w google nic nie znalazlo, tzn nie znalazlo odpowiedzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...