Skocz do zawartości

Można ustawiać powiadomienia na "ekranie zgodnym z otoczeniem"?


clover

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

właśnie stałem się (mam nadzieję) szczęśliwym posiadaczem tego modelu. 

Kiedyś w recenzjach widziałem wzmiankę o "braku diody powiadomień, lecz zastępstwem jest Ekran zgodny z otoczeniem". 

Czy jest możliwość aby na tym ekranie pojawiała się jakaś ikona informująca o jakimś nieodczytanym powiadomieniu? 

Niestety nigdzie nie znalazłem takiej opcji a na ekranie pojawia się tylko godzina, data i poziom baterii. 

Jeśli jest taka możliwość to byłbym wdzięczny za instrukcję jak to ustawić, jeśli nie to trudno, przeżyję. 

 

Wersja oficjalny rom, wersja stabilna, globalna.  10.3.3

Z góry wielkie dzięki za pomoc ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W standardzie pojawia się tam SMS, połączenia, FB, i coś tam jeszcze ale  nie pamiętam. Nie da się dodać aplikacji które nie są już dodane w systemie. Do tego musi chyba być ekran blokady(może być bez hasła). 

Albo może pobaw się tym? https://android.com.pl/news/244123-notifybuddy-brak-diody-powiadomien-aplikacja/

Edytowane przez frrancuz
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed kupnem M9 SE czytałam o dużych możliwościach konfiguracji w AOD . Niestety u mnie w "Ekran zgodny z otoczeniem" (AOD ) nie ma żadnej możliwości ustawień oprócz zegara , brak możliwości ustawienia powiadomień aplikacji .

Telefon kupiony dwa dni temu w polskiej dystrybucji , zrobione wszystkie aktualizacje ( MIUI 10.3.4.0 )  i nie ma ustawień powiadomień .

Zastanawiam się nad zwrotem (kupno przez internet) jeśli nie uda mi się znaleźć rozwiązania :-(

 

Edytowane przez Jolab
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...