Skocz do zawartości

Zegar pobrany ze sklepu Google Play


jankesd

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry Państwu jestem posiadaczem telefonu m-ki  Xiaomi Redmi Note 7 z nakładką MIUI 10.Telefon zakupiony w sierpniu br  po zakupie została pobrana najnowsza aktualizacja do przedmiotowej nakładki.

 

Zwracam się z prośbą do wszystkich specjalistów i nie tylko od telefonu Redmi Note 7 ,ale również od tej nakładki .Mam problem techniczny  pobrałem ze sklepu Google Play zegar na pulpit ekranu mojego telefonu ,aby był widoczny tylko sam zegar bez dwóch pasków tj.

-pasek wyszukiwania /ewentualnie może zostać /

-pasek dostosuj / chce, aby nie był widoczny/

Może problem jest zbyt prosty, aby zadać pytanie, jak się pozbyć opisane paski /proszę patrzeć na screen -zdjęcie/ ,ale nie potrafię jego w jakikolwiek sposób pozbyć lub ukryć z widoku zegara. Próbowałem złapać pasek „dostosuj”, lecz jego mogę do połowy schować i ponownie wraca na swoje  miejsce.

Dlatego się zwracam się do Was o pomoc, aby ktoś pomógł rozwiązać opisany problem Proszę o dokładną instrukcję krok po kroku od A do Z jak to zrobić.

Dziękuje z góry za ewentualnie wszystkie porady w tej kwestii

 

 

Zdjęcie przedmiotowego zegara z dwoma paskami.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orjon sprawdziłem wszystkie opcje nie ma takiego czegoś w ustawieniach wyłącz pasek informacyjny.Wchodziłem  i otwieram po kolei,każdą zakładkę

Dzidexx Ja chcę tylko ten zegar nie inny.Najbardziej mi pasuje w tym telefonie.Chyba jest jakieś rozwiązanie nie typu weź inny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...