Skocz do zawartości

Wybieranie numeru w kieszeni


mrselfdestruct

Rekomendowane odpowiedzi

EDIT:

Po aktualizacji do 10.3.4.0 problem się nie powtórzył - FYI

 

 

Czołem!

Piszę do Was z problemem wybudzania telefonu w kieszeni i wstukiwania przypadkowych cyfr.
Widziałem już temat o tzw 'Ghost touch', ale to chyba inny problem, a podobne objawy znalazłem w temacie MiMIX z ubiegłego roku - bez rozwiązania. Zatem przejdę do konkretów:

MIUI 10.2.9.0 PFBEUXM (global)
Telefon kupiony w Mi-Home.

Zdarzyło mi się to dopiero dwa razy, choć telefon noszę zawsze w kieszeni, ekranem do nogi. W czasie chodu słyszałem wybieranie numeru, a po wyjęciu go z kieszeni był aktywny ekran wybierania numeru alarmowego. Numer alarmowy mógłbym wybrać dopiero po wciśnięciu klawisza zasilania i przesunięcia palcem ekranu w górę (czego kieszenią nie mogę zrobić).
Nie mam włączonego AOD, wybudzenie dwuklikiem również nieaktywne. Gdy górną część telefonu zakryłem palcem i próbowałem go odblokować odciskiem - przycisk biometryczny nie reagował, czyli akcelerometr prawidłowo zadziałał. Skrótów i asystentów również nie mam włączonych. W moim poczciwym Redmi 3s była opcja 'wygaszania w kieszeni', niestety w tej wersji systemu nie mogę jej znaleźć. Będę wdzięczny za wszelkie wskazówki w języku polskim, nie jestem hakerem, programistą i nigdy nie czarowałem softów, więc język laicki mile widziany : ) Dziękuję!

Edytowane przez mrselfdestruct
aktualizacja pomogła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też to niestety mam. Oprócz tego, że udo wybiera numer alarmowy, to jeszcze często telefon się grzeje, jakby próbował czytnik odczytać linie papilarne... Ja nauczyłem się wkładać telefon do kieszeni pleckami do uda i problem znikł. 

Niby w 10.3.4.0 poprawili to, ale mam tę wersję i nic się nie zmieniło. 

Dodam, że w OnePlus 5 miałem to samo, mimo aktywnego "trybu kieszeni".

Bardzo irytujące, ale do momentu poprawy trzeba się liczyć z tym, że problem nie występuje przy odwrotnym noszeniu telefonu w kieszeni. 

Edytowane przez TheTick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...