Skocz do zawartości

Redmi 2 1Gb Ram Wrażenia :)


dyzio

Rekomendowane odpowiedzi

To może jakieś wspólne zdanie...?

Połowa twierdzi, że kicha z 1GB pamięci, druga połowa: że wystarczy i po przesiadce z LG L65 nie będzie różnicy. To w końcu jak...?

To nawet nie kwestia ceny, a dostępności. Nie chciałbym, żebym musiał się przed żonką wstydzić za mozolnie działające czy tnące się MIUI... ;) A już w ogóle na braki w zasięgu...

Edytowane przez mrosi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak 2GB... Mam nadzieję, że nie będzie kaszany z zasięgiem...

Jeżeli nie potrzebujesz 3G, masz ciągły dostęp do 4G oraz nie przeszkadza Ci 2G to nie, nie będziesz miał problemów z zasięgiem, brak 900 w 2Gb wersji jest uciążliwe tylko wtedy gdy twoim jedynym źródłem zasięgu jest 3G.

 

Co do 1Gb i "mulenia" MIUI... Ja nie doświadczyłem, a ostatnio nawet gram na tym telefonie w Hearthstone od Blizzarda i nie mam żadnych problemów, nie wiem czym spowodowane jest to, że jednemu MIUI muli, a innemu śmiga aż miło, nie wiem czy to kwestia samego użytkowania, pobranych aplikacji, czy zwykły "Lotek" i fart... Ja mam RedMi2 1Gb, kupiłem ten sam kuzynce i siostrze, obie są zadowolone.

Edytowane przez Nezumi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem co wy z tymi telefonami robicie, że wam RedMi 2 1Gb wiesza... Odpalone mam FB, Spotify, Inbox i nic się nie wiesza ;-; aero tez działa ;-; co do wersji 2Gb... O ile nie opuszczasz zasięgu 4G jakoś często i 3G nie jest ci niezbędne do życia to.. bier 2Gb ;-;

 

duzy razy jeszcze zamierzasz powtorzyc ze u ciebie wszystko plynnie smiga? bo piszesz o tym w prawie kazdym swoim poscie...

jak zreszta sam (slusznie) zauwazyles jestes prawdopodobnie JEDYNĄ osoba na tym forum ktora uzywa REDMI2 z 1gb ram i mu telefon nie muli, wiec de factno nie mozna uznac twoich wypowiedzi jako obiektywnych, skoro cala reszta (w tym i ja) ma problemy z pamiecia na MIUI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

duzy razy jeszcze zamierzasz powtorzyc ze u ciebie wszystko plynnie smiga? bo piszesz o tym w prawie kazdym swoim poscie...

jak zreszta sam (slusznie) zauwazyles jestes prawdopodobnie JEDYNĄ osoba na tym forum ktora uzywa REDMI2 z 1gb ram i mu telefon nie muli, wiec de factno nie mozna uznac twoich wypowiedzi jako obiektywnych, skoro cala reszta (w tym i ja) ma problemy z pamiecia na MIUI

Aha, czyli typowy "polaczek", olać opinię mniejszość, bo nie ma ona znaczenia? Jeżeli mi chodzi płynnie, to dlaczego wam nie? Mam "tone" szczęścia? Czy może nagle 90% użytkowników RedMi2 1Gb ma "tone" pecha? Piszę o tym w każdym poście i będę pisać dalej, bo jeżeli mi chodzi płynnie, to innym też może działać płynnie, chyba, że uważają, że "oh 1Gb ramu to musi działać wszystko" i instalują 1200 niepotrzebnych aplikacji, które sobie działają w tle, bo po co je wyłączać nie? Są także osoby z opinią "oh 1Gb ramu musi działać tak samo na każdym telefonie" i nie biorą pod uwagi nakładki, a jakbyś zauważył to piszę także o tym, że na 1Gb MIUI słabo działa, ale nie mam zamiaru płakać o tym w każdym poście, wole się cieszyć tym, że wszystko śmiga, zaczyna się coś wieszać, coś dziać złego? Restart telefonu i dalej śmiga jak powinna, a trwa on aż 10sec. Straszne! 10sec życia mniej! Jeżeli poszperasz po forum znajdziesz kilka ciekawych sposobów, aby "przyśpieszyć" sobie RedMi 2 1Gb, ale nieee.. po co szukać... kolejne "stracone z życia minuty"... lepiej płakać na forum, że Ci nie działa, bo tak wygodniej nie? Jak ja uwielbiam takie osoby... uskarżać się na coś, ale nic z tym fantem nie robić. 

 

Pozdrawiam i nie mam zamiaru się dalej z nikim spierać o to "czy mu działa czy nie", bo to się mija z celem, jeżeli nie potrafisz "efektywnie" korzystać z telefonu i tego co Ci daje, to niestety, wybacz, ale powinieneś wtedy wydać 1500zł na Mi4, darować sobie RedMi 2 i oszczędzić sobie niepotrzebnych "nerwów".

 

Jeszcze raz pana pozdrawiam i życzę udanego dnia :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, czyli typowy "polaczek", olać opinię mniejszość, bo nie ma ona znaczenia? Jeżeli mi chodzi płynnie, to dlaczego wam nie? Mam "tone" szczęścia? Czy może nagle 90% użytkowników RedMi2 1Gb ma "tone" pecha? Piszę o tym w każdym poście i będę pisać dalej, bo jeżeli mi chodzi płynnie, to innym też może działać płynnie, chyba, że uważają, że "oh 1Gb ramu to musi działać wszystko" i instalują 1200 niepotrzebnych aplikacji, które sobie działają w tle, bo po co je wyłączać nie? Są także osoby z opinią "oh 1Gb ramu musi działać tak samo na każdym telefonie" i nie biorą pod uwagi nakładki, a jakbyś zauważył to piszę także o tym, że na 1Gb MIUI słabo działa, ale nie mam zamiaru płakać o tym w każdym poście, wole się cieszyć tym, że wszystko śmiga, zaczyna się coś wieszać, coś dziać złego? Restart telefonu i dalej śmiga jak powinna, a trwa on aż 10sec. Straszne! 10sec życia mniej! Jeżeli poszperasz po forum znajdziesz kilka ciekawych sposobów, aby "przyśpieszyć" sobie RedMi 2 1Gb, ale nieee.. po co szukać... kolejne "stracone z życia minuty"... lepiej płakać na forum, że Ci nie działa, bo tak wygodniej nie? Jak ja uwielbiam takie osoby... uskarżać się na coś, ale nic z tym fantem nie robić. 

 

Pozdrawiam i nie mam zamiaru się dalej z nikim spierać o to "czy mu działa czy nie", bo to się mija z celem, jeżeli nie potrafisz "efektywnie" korzystać z telefonu i tego co Ci daje, to niestety, wybacz, ale powinieneś wtedy wydać 1500zł na Mi4, darować sobie RedMi 2 i oszczędzić sobie niepotrzebnych "nerwów".

 

Jeszcze raz pana pozdrawiam i życzę udanego dnia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miko1980 na 5.4.10 chodzi wedlug mnie do tej pory najplynniej.

 

dzieki za info, mialem dluzsza przerwe z aktualizacjami ostatnio, dzis wszedlem na forum, poczytalem troche i tez zdecydowalem sie na instalacje tej wersji (pomimo tego ze niektorzy alarmowali o spadku wydajnosci baterii).

 

a czy faktycznie bedzie lepiej to juz wyjdzie w praniu w przeciagu najblizszych paru dni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za tego "polaczka" to bana powinnienes dostac, nikt tutaj nikogo nie wyzywal do tej pory, jestes pierwszy gratuluje...

 

Skoro 90% uzytkownikow zamula a tobie jedynemu dziala plynnie to masz najwyrazniej 'tone szczescia' jakkolwiek dziwie sie ze nie rozumiesz ze informowanie na kazdym mozliwym kroku ze tobie wszystko ladnie dziala podczas gdy cala reszta z nas jest nieco sfrustrowana i zawiedziona jest conajmniej nietaktowne.

 

Widze rowniez ze przejawiasz zdolnosci jasnowidzenia (a przynajmniej tak ci sie wydaje) skoro piszesz ze sie uskarzam a nic nie robie, otoz nie "kolego" jestes w duzym bledzie, niestety do tej pory nie znalazla sie zadna uniwersalna metoda (chyba ze ktos zostawi sobie gołe MIUI bez instalacji zewnetrzynach apek co jest bzdura) ktora usprawnilaby dzialanie telefonu NA STAŁE bez bawienia sie w czyszczenie pamieci, ubijanie aplikacji, restartowanie telefonu.

 

Nie zauwazylem rowniez nigdzie zebys 'płakał' ze MIUI slabo dzialo, wprost przeciwnie wszedzie sie podniecasz jak to super ci plynnie chodzi (pomijajac przejsciowe problemy ze scinkami).

 

Spierac sie z toba nie zamierzam bo z tego co widze mija sie to z celem gdyz jestes osoba ktora wszystko z gory juz wie lepiej.

 

"Efektywnie korzystać z telefonu" - smiech na sali....

 

Bez pozdrowien. EOT.

Oh jeżeli dla ciebie określenie "polaczek" jest dla Ciebie obraźliwe to Cię przepraszam, dla mnie jest to zwykłe określenie, jakie używam dla "upartych" ludzi... Nie wiem jak pan szanowny szuka, ale tak, ktoś na forum wstawiał metody które pomagają "upłynnić" działanie telefonu. Polecam także się cofnąć o kilka stron i przeczytać jeszcze raz posty gdzie wyraźnie pisałem o tym, że na MIUI średnio działa i po zmianie na CM 11/ andka 4.4 problem znika i zapewniam Cię, że gdybym się podniecał "działaniem" telefonu, to wyglądałoby to o wiele gorzej, ale co tam, widocznie, docenianie, chwalenie sprzętu, który Ci odpowiada, działa i jesteś z niego zadowolony jest "nietaktowne" i "niewłaściwe", wszystko musi być złe i beznadziejne, bo inaczej co ze mnie za Polak nie? Co do twojego "płaczu" to może i źle się wyraziłem, ale z tego co pamiętam to często czytałem twoje posty gdzie narzekasz, że "coś Ci nie działa" np. w tematach o aktualizacji i prócz tego... jakoś sposobów na rozwiązanie tych problemów nie szukasz. 

 

Rozbawił mnie tekst "jesteś osobą, która z góry wszystko wie lepiej". Wiem tyle, ile wiem. Jestem świadom tego, że każdemu sprzęt działa inaczej, korzysta z niego w inny sposób, piszę o rzeczach które sam sprawdziłem, mam o nich wiedzę wystarczającą, aby wystawiać opinię, jak każdy, w końcu mamy wolność słowa :o nie rozumiem dlaczego tak Cię boli to, że ja znalazłem sposób, aby telefon działa tak jak ja chce i jestem z niego zadowolony.

 

Nie mam zamiaru tutaj więcej pisać OT, jeżeli masz ochotę się dalej wykłócać o to, jaki to ja jestem strasznie "nietaktowny" i "nieobiektywny", bo mi działa, a Tobie nie, to zapraszam na PW.

 

Moim zamiarem nie jest ani Ciebie obrażać, ani się z Tobą wdawać w bezsensowne dyskusje, które do niczego nie prowadzą.

 

 

mozliwe ze cos przekrecilem, choc wydawalo mi sie ze Nezumi narzekal na baterie wlasnie w wersji 5.4.10 ale moge sie mylic

 

Tak, niestety u mnie na wersji 5.4.10 nie było różowo z baterią, na 5.4.17 działa dużo lepiej(prócz niewielkich problemów z fix'em do GPSa), chociaż jak dla mnie najlepsza aktualizacja to była 5.3.27 na której nie miałem żadnych problemów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oh jeżeli dla ciebie określenie "polaczek" jest dla Ciebie obraźliwe to Cię przepraszam, dla mnie jest to zwykłe określenie, jakie używam dla "upartych" ludzi... Nie wiem jak pan szanowny szuka, ale tak, ktoś na forum wstawiał metody które pomagają "upłynnić" działanie telefonu. Polecam także się cofnąć o kilka stron i przeczytać jeszcze raz posty gdzie wyraźnie pisałem o tym, że na MIUI średnio działa i po zmianie na CM 11/ andka 4.4 problem znika i zapewniam Cię, że gdybym się podniecał "działaniem" telefonu, to wyglądałoby to o wiele gorzej, ale co tam, widocznie, docenianie, chwalenie sprzętu, który Ci odpowiada, działa i jesteś z niego zadowolony jest "nietaktowne" i "niewłaściwe", wszystko musi być złe i beznadziejne, bo inaczej co ze mnie za Polak nie? Co do twojego "płaczu" to może i źle się wyraziłem, ale z tego co pamiętam to często czytałem twoje posty gdzie narzekasz, że "coś Ci nie działa" np. w tematach o aktualizacji i prócz tego... jakoś sposobów na rozwiązanie tych problemów nie szukasz. 

 

Rozbawił mnie tekst "jesteś osobą, która z góry wszystko wie lepiej". Wiem tyle, ile wiem. Jestem świadom tego, że każdemu sprzęt działa inaczej, korzysta z niego w inny sposób, piszę o rzeczach które sam sprawdziłem, mam o nich wiedzę wystarczającą, aby wystawiać opinię, jak każdy, w końcu mamy wolność słowa :o nie rozumiem dlaczego tak Cię boli to, że ja znalazłem sposób, aby telefon działa tak jak ja chce i jestem z niego zadowolony.

 

Nie mam zamiaru tutaj więcej pisać OT, jeżeli masz ochotę się dalej wykłócać o to, jaki to ja jestem strasznie "nietaktowny" i "nieobiektywny", bo mi działa, a Tobie nie, to zapraszam na PW.

 

Moim zamiarem nie jest ani Ciebie obrażać, ani się z Tobą wdawać w bezsensowne dyskusje, które do niczego nie prowadzą.

 

 

 

Tak, niestety u mnie na wersji 5.4.10 nie było różowo z baterią, na 5.4.17 działa dużo lepiej(prócz niewielkich problemów z fix'em do GPSa), chociaż jak dla mnie najlepsza aktualizacja to była 5.3.27 na której nie miałem żadnych problemów...

 

Polaczek to okreslenie powszechnie kojarzone negatywnie, mozesz sie spierac ze to kwestia indywidualna ale zapewniam cie ze 9/10 osob zapytanych o to jaki wydzwiek ma to slowo czy pozytywny czy negatywny potwierdziloby moja opinie.

 

Czytalem twoje (i nie tylko) posty o CM na Redmi2 ale jak ktos slusznie zauwazyl wczesniej nie po to sie kupuje telefon z MIUI zeby instalowac na nim inna nakladke.

 

Nie wiem gdzie widziales moje posty w ktorych "czesto narzekam ze cos nie dziala" - chetnie sam na nie zerkne (znowu jakies zdolnosci nadprzyrodzone sie tutaj chyba ujawniaja szanownego pana.)

 

Nigdzie nie napisalem ze zaluje zakupu redmi itp itd. generalnie jestem z tego telefonu zadowolonu (jednoczesnie zdajac sobie sprawe ze na czystym androidzie dzialalby o wiele lepiej), zwlascza aparat robi niezle zdjecia (tylni), ale to nie znaczy ze bede przymykac oko na rozne przymulenia systemu ktore uwazam za w pewnych warunkach za niedopuszczalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polaczek to okreslenie powszechnie kojarzone negatywnie, mozesz sie spierac ze to kwestia indywidualna ale zapewniam cie ze 9/10 osob zapytanych o to jaki wydzwiek ma to slowo czy pozytywny czy negatywny potwierdziloby moja opinie.

 

Czytalem twoje (i nie tylko) posty o CM na Redmi2 ale jak ktos slusznie zauwazyl wczesniej nie po to sie kupuje telefon z MIUI zeby instalowac na nim inna nakladke.

 

Nie wiem gdzie widziales moje posty w ktorych "czesto narzekam ze cos nie dziala" - chetnie sam na nie zerkne (znowu jakies zdolnosci nadprzyrodzone sie tutaj chyba ujawniaja szanownego pana.)

 

Nigdzie nie napisalem ze zaluje zakupu redmi itp itd. generalnie jestem z tego telefonu zadowolonu (jednoczesnie zdajac sobie sprawe ze na czystym androidzie dzialalby o wiele lepiej), zwlascza aparat robi niezle zdjecia (tylni), ale to nie znaczy ze bede przymykac oko na rozne przymulenia systemu ktore uwazam za w pewnych warunkach za niedopuszczalne.

Twój awatar dość mocno rzuca się w oczy więc wiem, że gdzieś już czytałem twoje posty na temat "nie działa mi", jeżeli na prawdę nigdzie nie pisałeś nic na temat "nie działa mi" to przepraszam, każdy może popełnić błąd :) nie uważam siebie za jasnowidza, ale kto wie, może mam jakieś "ukryte" zdolności :D

 

Jeżeli MIUI komuś nie pasuje, to nie widzę powodu, aby nie zmienić sobie systemu, jak dla mnie nie ma sensu przywiązywać się do 1 nakładki.

 

Szukałem po forum tematu, gdzie były te porady odnośnie przyśpieszenia RedMi2, niestety nikt tego tematu nigdzie nie podpiął, ani nie oznaczył, a szkoda, bo akurat u mnie znacznie polepszyło działanie. Jeżeli masz ochotę bawić się telefonem, to polecam odpalić opcje programistyczne, włączyć kompresje zRAM na zaawansowaną oraz odpalić renderowanie na GPU 2D. U mnie to przyśpieszyło telefon i pozbyłem się "przeładowywania" pulpitu. Dodatkowo usunąłem limit procesów w tle, aby nie dusiło mi aplikacji (co też o dziwo podziałało).   

 

Wracając do "polaczka"... jak dla mnie zwykłe określenie, bez negatywnego wybrzmienia... Co innego "Cebulak". Dla mnie "polaczek" to osoba uparta, w końcu Polacy słyną z upartości i zawziętości. Raczej przyjmuje to określenie pozytywnie, ale jak kto woli :)

 

Mam wrażenie, że jesteś w stosunku do mnie strasznie negatywnie nastawiony, czytając twoje posty kierowane do mnie, czuje napaść na moją osobę, jeżeli gdzieś Cię uraziłem to przepraszam, jeszcze raz podkreślę, że moją intencją nie jest obrażanie nikogo i niczego, uznaje wolność słowa oraz wolność wygłaszania przekonań i opinii, wymagam tego samego od swoich rozmówców, może wymagam zbyt wiele, nieważne, jeszcze raz przepraszam jeżeli czymkolwiek Cię uraziłem.

 

PS: Jeżeli nie wiesz jak włączyć opcje programistyczne to: Informacje o telefonie -> Tapnij 5x na wersję jądra -> "Gratulacje! Jesteś programistą!" :D

Edytowane przez Nezumi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, grunt to wyjasnic sobie wszelkie nieporozumienia.

 

Co do rzeczy o ktorych piszesz - czytalem te watki i mam te wszystkie opcje wlaczone od dawna, niestetety nadal zamula co jakis czas na co ratunkiem jedynym jest ubijanie aplikacji a w najgorszym wypadku restart.

 

PS. Jedyna rzecz na ktora 'narzekalem' to jakosc przedniego aparatu w jednym z watkow, choc de facto nie bylo to narzekanie a jedynie zwrocenie uwagi (w kontrze do innej wypowiedzi) ze jest sporo komorek obecnie na rynku robiacych znacznie lepsze zdjecia z aparatu przedniego niz ten w redmi2

 

pzdr :)

Edytowane przez miko1980
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A masz może włączone automatyczne czyszczenie telefonu gdy jest zablokowany dłużej niż xmin? Bo tą opcję też włączyłem w Panelu i też pomogło na przeładowywanie ekranu. Nie przypominam sobie, abym robił coś innego... Ew. przenoszenie apek z pamięci tel. do Karty SD, ale nie wiem czy ma to jakiś wpływ na szybkość działania telefonu, znaczy... jakiś ma na pewno, ale jak wielki? Wydaje mi się, że raczej niewielki, ale spróbować warto :) Link2SD używałem do tego celu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A masz może włączone automatyczne czyszczenie telefonu gdy jest zablokowany dłużej niż xmin? Bo tą opcję też włączyłem w Panelu i też pomogło na przeładowywanie ekranu. Nie przypominam sobie, abym robił coś innego... Ew. przenoszenie apek z pamięci tel. do Karty SD, ale nie wiem czy ma to jakiś wpływ na szybkość działania telefonu, znaczy... jakiś ma na pewno, ale jak wielki? Wydaje mi się, że raczej niewielki, ale spróbować warto :) Link2SD używałem do tego celu.

 

Hm kojarze ta opcje, ale nie moge jej znalezc a tym samym sprawdzic, gdzie to lezy?

 

UPDATE: ok znalalzlem - panel sterowania > ekran blokady > po zablokowaniu

Edytowane przez miko1980
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra...

Z jednej strony kusi 2GB RAM, z drugiej pełna obsługa wszystkich zakresów.

To niech ktoś mądrzejszy wytłumaczy mi rzecz z tymi zasięgami, bo już zaczynam się gubić...

Czy w przypadku braku w okolicy nadajnika Orange, telefon "złapie" zasięg z innej sieci"?

Edytowane przez mrosi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Orange ma podpisane umowy o nadajniki z inna siecią (jak np. w Play) i masz włączony roaming to tak, o ile nie będzie ten nadajnik tez na 900 to połączy się z nim, ew. połączysz się z jakimkolwiek nadajnikiem 2G (GSM) lub LTE o ile będzie w zasięgu. Jeżeli wszystkie nadajniki w twoim otoczeniu będą pracować na paśmie 900 to... żadnego nie złapiesz, ja mam taki problem w 2, czy nawet 3 miejscowościach, gdzie na RedMi 2 2Gb po prostu nie złapałbym nic, ponieważ jedyne nadajniki jakie tam są to 3G na 900 i to tylko z 1 sieci, przynajmniej taką informacje dostałem od operatora, a 2G niekiedy złapie, niekiedy nie... zależy jak wiatr zawieje  (minusy domku w środku lasu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie potrzebujesz 3G, masz ciągły dostęp do 4G oraz nie przeszkadza Ci 2G to nie, nie będziesz miał problemów z zasięgiem, brak 900 w 2Gb wersji jest uciążliwe tylko wtedy gdy twoim jedynym źródłem zasięgu jest 3G.

 

Co do 1Gb i "mulenia" MIUI... Ja nie doświadczyłem, a ostatnio nawet gram na tym telefonie w Hearthstone od Blizzarda i nie mam żadnych problemów, nie wiem czym spowodowane jest to, że jednemu MIUI muli, a innemu śmiga aż miło, nie wiem czy to kwestia samego użytkowania, pobranych aplikacji, czy zwykły "Lotek" i fart... Ja mam RedMi2 1Gb, kupiłem ten sam kuzynce i siostrze, obie są zadowolone.

 

 

Ten "Lotek" może być wyjaśnieniem. Napiszę z doświadczenia: mojej żonie kupiłem Kingzone N3 plus. Wg testów opisanych w necie, fonik nabija na Antutu ok 28000 punktów. Podczas mojego testu wyszło prawie 32000. Pszypadek? Nie sondze... ;-)

 

 

duzy razy jeszcze zamierzasz powtorzyc ze u ciebie wszystko plynnie smiga? bo piszesz o tym w prawie kazdym swoim poscie...

jak zreszta sam (slusznie) zauwazyles jestes prawdopodobnie JEDYNĄ osoba na tym forum ktora uzywa REDMI2 z 1gb ram i mu telefon nie muli, wiec de factno nie mozna uznac twoich wypowiedzi jako obiektywnych, skoro cala reszta (w tym i ja) ma problemy z pamiecia na MIUI

 

No to policz mnie jako kolejną, która nie narzeka na telefon. Owszem, są jakieś drobne problemy (jak na każdym eksperymentalnym romie), ale nie doświadczam jakiś strasznych lagów w działaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jest sposób, żeby go źle zainstalować? Instalowałem tak jak każdy poprzedni, wyczyszczenie wszystkich aplikacji/aktualizacje/zainstaluj rom. ładowarki nie używałem bo bateria pełna. teraz często zrywa wifi mimo że router stoi obok. Swoją drogą to dziwne restarty bo wymaga pinu co chwilę a nie zamyka aplikacji. Zrywanie wifi też następuje mimo, że router stoi obok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkałem się już z osobami, które się zapierały, że dobrze instalowały, a potem się okazywało, że jednak tak nie było, po prostu się upewniam :P Nie wiem co się mogło zrąbać, może ponowna instalacja ROMu by pomogła? Restarty jakie miałem przy romie z lutego, restartowały mi całkowicie telefon i to były raczej hot reboot'y. Z takimi restartami jakie opisujesz spotykam się pierwszy raz :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...