Skocz do zawartości

Nowy Telefon - Bardzo Słaba Bateria


zachar04

Rekomendowane odpowiedzi

Patrząc na testy w sieci odnośnie Mi4, widzę u Ciebie jednak jakieś problemy.

Sam będę miał Mi4 za jakieś 2h i wówczas będę wypowiadał się z autopsji, ale ogólnie jestem ciekaw opinii innych posiadaczy Mi4.

Na moje oko względem wszelkich recenzji i testów z sieci coś tutaj nie gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bateria na jeden dzień w mi 4? Przecież to normalne. Laduj codziennie wieczorem... Aby Ci bateria starczala na dwa dni to byś musiał wykorzystywać mniej niż 50% jej pojemności. Poklikaj coś w profilach zasilania. Ja po całym dniu (granie, intensywne korzystanie z internetu mobilnego, nonstop uruchomione WiFi i często bluetooth i ciągłe wysyłanie smsow) mam na pasku zazwyczaj 10-20%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bateria na 2dni? To możliwe tylko w note lte stosunek baterii do rozdzielczości pozwala na pełne 2 doby działania przy intensywnym użytkowaniu (6 godzin włączonego ekranu przez 2doby i dopiero padła - nie znam drugiego telefonu co tak trzyma)

Wysłane z mojego HM NOTE 1LTE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chińskie dodatki usunąłem. Po prostu mam naoczne porównanie z redmi. Sugerując się opiniami świetnej baterii, zdecydowałem się na mi4. Mój model chyba jakiś trefny, mimo że nówka. Zauważyłem, że na 3g bateria zyskała jakieś 10 godzin w stosunku do 4g, chociaż zbyt miarodajne to nie jest bo wiadomo, że w różnych dniach używanie telefonu nie jest identyczne

A ja widzę że według tego wykresu kolega często wybudzał telefon (widać że ekran często i długo była aktywny) i wtedy spadek poziomu baterii był gwałtowny.

W czasie kiedy telefon nie był używany spadek jest bardzo powolny.

 

Jak dla mnie wygląda to zupełnie normalnie i wykres wskazuje a intensywne użytkowanie a nie sporadyczne. To jest mały komputer i gdy pracuje intensywnie pochłania sporo energii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Miałem się pochwalić sukcesem. Badziewna ramka (pseudo obudowa) zakłócała mi zasięg. Do tego powyłączałem zbędne opcje do minimum (również synchronizację) i od dłuższego czasu telefon hula zgodnie ze specyfikacją. Swoją drogą zgłaszałem wcześniej, że program baterii zaniża jej wartość. Obecnie po wielu ładowaniach wskaźnik się unormował i wskazuje 3080 mAh. Widocznie musiała przejść kilka cykli maksymalnego naładowania, a zrobiłem ich może z 5, średnio raz na miesiąc.

Edytowane przez zachar04
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...