Skocz do zawartości

Jaką aplikację wybrać do obslugi mi-banda?


zagrobelny

Rekomendowane odpowiedzi

Mam mi band 4 potrzebuję jak najprostrzą aplikację do obslugi opaski która bedzie nie zamulać telefonu, działać stabilnie oraz będzie lekka. Potrzebuję jedynie powiadomienia o połączeniach tel., sms, alarmch, sterowanie muzyką innych rzeczy fitnesowych, obsluga snu, kroki, statystyki nie potrzebuję wogóle. Do tej pory używałem jedynie Mi-FIt

 

Edytowane przez zagrobelny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jest ktoś w stanie wypisać wady jak i zalety:
- Mi Fit
- Mi Band Tools
- Notify & Fitness
- Mi Band Master
Wielu użytkownikom zaoszczędziłoby to czasu jak i temat nie przewijałby się cały czas. Taki wątek można byłoby podwiesić, a ew. wady i zalety można byłoby aktualizować, gdyby jakaś poprawka je wyeliminowała.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Zainstalowałem Notify & Fitness prz połączeniu przychodzącym nie wyświetla nazwy kontaktu ani numeru tylko połączenie przychodzące w wersji pro to samo da się to zmienić ?. Jak pisze nie w tym temacie to proszę o przeniesienie.

Edytowane przez Bogdan75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba tak dopiero się uczę tej aplikacji SMS są Facebook i Skype też a połączenia nie. Dopiero kiedy nie odbiorę to wyświetla od kogo było polaczenie. A i co jakiś czas opaska wibruje i wyświetla włącz wyświetlanie tekstu powiadomiena w ustawieniach lub wyświetl ja na telefonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeinstalowanie aplikacji pomogło i już działa.

Zauważyłem że ekran telefonu od czasu do czasu się wybudza po zainstalowaniu tej aplikacji. Też tak macie? która opcja może być za to odpowiedzialna?

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez Bogdan75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...