Jump to content

Recommended Posts

• Replies 153
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Dla wszystkich 9.0 z wyjątkiem Redmi K20, Mi Mix 3 i Mi CC9 pojawi się niedługo 9.8.9 (wydali w China). Z naszej strony pojawi się nowy launcher z czymś na co wiele osób czekało - app drawerem

@Muzyk TWRP Recovery -> Advanced options -> Terminal  chmod 440 /data/data/com.google.android.gms/databases/dg.db U mnie działa

Aktualizacja do Androida Q dla Mi 9 i Redmi K20 Pro. Przed aktualizacją zapoznaj się z informacjami poniżej! Zmiany wizualne w menu Chmury Xiaomi Niektóre urządzenia – sierpniowe poprawk

Posted Images

Ja instalowałem 9.8.10 na często po globalu ale po aktualizacji internet też działał. 

Muzyk, możesz płacić kartą? Jak konfigurujesz gpay? Pytam bo jestem stary i trochę tępy :) używałem iko do płacenia ale ono teraz nie działa. 

Trzeba zainstalować gpay ze sklepu i dodać kartę i już? 

Edit. Dobra nie było pytania,google Pay nie obsługuje  kart Inteligo :(

Edited by Bartos
Chyba customiuizer ma taką funkcje

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Raczej przeszukałem już wszystko w nim.....i nic.

A czy ktoś coś zrobił z odciskiem palca? Tzn w aplikacji Nest banku wywaliło mi całkiem logowanie odciskiem, ze względu na ciągłe błędy przy pierwszym logowaniu

14 godzin temu, rock napisał:

Też macie powiadomienie o połączeniu gdy jest zminimalizowane czy to tylko błąd u mnie? W nowym firmware nie opisali, że zostało to naprawione a było by miło jakby ktoś to zgłosił komu trzeba. Może [mention=29619]Orjon[/mention]?

Fajne ikony. Co to za motyw? :-) ?

Edited by mrosi
Nie przewalamy obrazków z cytowanych postów...
21 minut temu, atlantydas napisał:

Nie działa kompas ani jego kalibracja. Obraca się on cały czas dookoła

Wyczyść wszystkie dane aplikacji w Ustawienia-> Aplikacje ->Systemowe (lub Zainstalowane, nie pamiętam dokładnie) -> Kompas.

14 minut temu, mrosi napisał:

Wyczyść wszystkie dane aplikacji w Ustawienia-> Aplikacje ->Systemowe (lub Zainstalowane, nie pamiętam dokładnie) -> Kompas.

Próbowałem już

@Antyhaker na mi 9t nie działa u mnie

Edited by atlantydas
  • mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...