Skocz do zawartości

MIUI 9.8.8


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 153
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Witam. Znalazłem ciekawy błąd w kalendarzu. W widoku miesiąca dziś czyli 11 08 2019 pokazuje dzień tygodnia jako niedziela. Czyli prawidłowo. Jednak w widoku całego roku pokazuje już jako poniedziałek.
Próbowałem zmienić w ustawieniach pierwszy dzień tygodnia itp jednak bez zmian.

Telefon
Xiaomi Mi 5Xe4a24a3c25f69ca9fbdea8a0e3fda38b.jpgfd6389405966edffe92f1e2255e08301.jpgcfb59963ba20d3b1dbd44741629bf532.jpg

Wysłane z mojego MI 5X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, willlow napisał:

Witam. Znalazłem ciekawy błąd w kalendarzu. W widoku miesiąca dziś czyli 11 08 2019 pokazuje dzień tygodnia jako niedziela. Czyli prawidłowo. Jednak w widoku całego roku pokazuje już jako poniedziałek.
Próbowałem zmienić w ustawieniach pierwszy dzień tygodnia itp jednak bez zmian.
Wysłane z mojego MI 5X przy użyciu Tapatalka
 

Naprawione, będzie OK w przyszłym tygodniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, simcold napisał:

Baza ta sama. Pro ma dużo więcej funkcji do ustawień. Używałem tego ale zrobili płatne.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 

bez przesady,płacisz za 10 miesiecy te kilka dolarów i masz pełny rok subskrybcji mam cały czas wersje pro w mi 9 i chwale sobie ten soft

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Orjon napisał:

Redmi 4X ostatni update chiński dostało 9.7.18, Mi Note 2 9.7.22, Redmi Note 5A 9.7.22, Redmi Note 5A Prime 9.7.23, Mi Mix 3 9.8.6, Mi Mix 9.8.1 (tak samo jak Mi CC9, Redmi K20). Od tamtego czasu na razie nie dostały niczego, chyba że w top-secret.

Przecież K20 ma 9.8.8 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, mihail1 napisał:

@Orjon jest szansza na naprawę wygaszania notcha, oraz błąd w jego ukrywaniu?

Nie potrafię tego zrekonstruować na Mi 8 SE.

8 minut temu, Kotos96 napisał:

Mi9 Problem z nagrywaniem filmów co kilka sekund ścina się nagranie.

W jakim trybie nagrywasz, jaka rozdzielczość i gdzie ci ścina - już na podglądzie w aparacie czy w odtwarzaczu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Orjon napisał:

Faktycznie, moja pomyłka.

Godzinę temu pojawił się reupload 9.8.10 na Mi9 - nie musicie go ściągać, poprawia tylko problem z aparatem na języku hiszpańskim, ustawienia przycisku AI i coś tam jeszcze

Przycisk ai jest konfigurowalny, ale nie można nim uruchomić ok google. Tak jakby nie był powiązany z asystentem google. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Orjon napisał:

Nie potrafię tego zrekonstruować na Mi 8 SE.

 

@Orjon a więc zainstalowałem rom 9.8.9 na czysto raz jeszcze. Złe ukrywanie notcha spowodowane było złym ustawieniem DPI na oryginale jest ok.
Natomiast wygaszanie w pierwszej kolejności notcha w moim przypadku spowodowane jest  zmianą tapety. Dopóki nie zmieniłem choć raz tapety z domyślnej na inną, jest ok. Dopiero po jej zmianie notch wygasza się pierwszy. Niestety nie pomaga ponowne ustawienie domyślnej tapety ani motywu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Kotos96 napisał:

Dane aplikacji aparatu wyczyszczone i dalej to samo, najczęściej ścina się w 2/3s filmu. 

U mnie aparat praktycznie całkiem się wieszał. Dzisiaj wygrałem 9.8.10 i jak na razie jest dobrze. Mam inny problem. Przy korzystaniu z internetu czy to WiFi czy dane mobilne telefon mocno się grzeje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi Mix 2s:
Nie zapamiętuje mi niektórych wyborów w "opcje programistyczne".

Głównie chodzi o ustawienia dźwięku bluetooth. Przy dokonaniu wyboru innego niż domyślny i wyjściu z ustawień, automatycznie wraca do pozycji domyślnej.

Czy ktoś wie dlaczego? 7ab55b7a7c0e66f7e60847099c3798b7.jpg1d54635cc235086f775bfb8354e81a33.jpg

Wysłane z mojego MIX 2S przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zapamięta Ci tego bo nie ustawisz np. LDAC na słuchawkach, które nie posiadają tego kodeka. Podłącz słuchawki BT, wejdź w opcje programisty i zobaczysz, że system sam to ustawia.
Dzięki, sprawdzę czy rzeczywiście tak jest :)

Wysłane z mojego MIX 2S przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...