Skocz do zawartości

MIUI 9.8.8


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 153
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Maciek04 chciałbym pomóc ale nie potrafię znaleźć tego magisk. Pobrałem rano z forum bo ktoś podał linka jest to wersja canary. Ale 19.3 też ma działać. Tylko jedna zasada jeśli robicie aktualizacje np. z 9.8.1 to nie uruchamia się systemu tylko reboot do recovery i wtedy instaluje się magisk. Po tym uruchamiacie system i jest i root i recovery. 

 

Dobra, znalazłem. Jest link w opisie https://miuipolska.pl/aktualizacja-do-android-q-dla-xiaomi-mi9-i-redmi-k20-pro/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Glosnik gra o okolo 20% glosniej niz w poprzedniej pomimo stockowych ustawien w mixer.path.
Notch sie najpierw wygasza, pozniej reszta.
Nowe menu baterii - fajne
Dalej nie poprawione, gdy ktos do mnie dzwoni, czekam 5 sekund az zobacze kto w ogole dzwoni, to jest uciazliwe, qle na stable bylo tak samo.
Mi 9se
Pozdrawiam i dziekuje za aktualizacje
 
Dziwne, sprawdzilem wszystkie mixer paths i w kazdym jest stockowa glosnosc Rx 84 a glosnik gra duzo glosniej od poprzedniej wersji O.o mam zonka, wczesniej zawsze edytowalem wszystkie z 84 na 93 a tutaj na 84 gra glosniej niz w stable na RX 93, ale bajer
Hej a gdzie zmieniasz głośność? W jakim folderze są te pliki?

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dane urządzenie nie dostało aktualizacji to oznacza że China jej nie wydało. NIE MAMY POJĘCIA, kiedy wyjdzie i czy w ogóle wyjdzie, NIE ZARZĄDZAMY tym, jak China wydaje ROMy. Proszę nie zadawać takich pytań, no bo po prostu nie wiemy!!!! Motto na dole pierwszego posta nie jest chyba trudne do zrozumienia?

Redmi 4X ostatni update chiński dostało 9.7.18, Mi Note 2 9.7.22, Redmi Note 5A 9.7.22, Redmi Note 5A Prime 9.7.23, Mi Mix 3 9.8.6, Mi Mix 9.8.1 (tak samo jak Mi CC9, Redmi K20). Od tamtego czasu na razie nie dostały niczego, chyba że w top-secret.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos moze podsunac pomysl, dlaczego muzyka z music playera na max glosnosc gra o 30% glosniej niz dzwonek? Mimo ustawienia rowniez na maxa, dzwonek gra ciszej niz ta sama piosenka i kazda inna z music playera( na yt tez gra wszystko glosniej). Dodam, ze mixery nie maja z ttm nic wspolnego, bo wrzucilem swoje standardowe z 10.3.3 stable, gdzie tam gralo w ogole cicho na glosniku a i tak nic to nie zmienia. Tutaj dalej muzyka gra bardzo glosno a dzwonek juz o 3 tony ciszej (zauwazalna roznica).

Prosze o jakas podpowiedz, gdzie szukac ewentualnych ustawien, zeby zglosnic rowniez ringer to takich samych wartosci co muzyka z odtwarzacza.

 

Dzieki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=15985]zoltan78[/mention], @mihail1  Jak mogę właczyć /zainstalować klawiaturę  w menu bo nie mam funkcji wyboru klawiatury jedynie wbudowana jedna gboard i to wszystko... W moim note 5 pro nie mam wyboru mozliwości dodania klawiatury... A emoi klawiatura fajnie wygląda
Ściągasz to:
https://drive.google.com/file/d/1-IeIdakPfFDAGcpwpqnoih1UrH5b7f1g/view?usp=drivesdk
Instalujesz i wybierasz jako domyślną
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...