Sign in to follow this  
seasleep33

Czy jest możliwość na Mi Box S cofania w aplikacji IPLA?

Recommended Posts

Witam, jestem tutaj nowy. Jeżeli coś źle zamieściłem, to z góry przepraszam...

Planuję kupić Mi Boxa S, mam pytanie do posiadaczy tego urządzenia czy w aplikacji IPLA jest możliwość cofania transmisji do 24h? Podam przykład: Kanały Eleven Sports w przeglądarce na komputerze na IPLI mogę normalnie cofać transmisję do 24 godzin wstecz, jest to bardzo fajna funkcja, ale męczy mnie już ciągłe podłączanie i odpinanie komputera... Czy mógłby ktoś zobaczyć czy da się cofać transmisję jakiegoś kanału i ewentualnie zamieścić tutaj zdjęcie lub film jak to działa? Będę wdzięczny :)

Oraz jak działa Mi Box S, zacina się czy wszystko jest dobrze?

Pozdrawiam.

IPLA działa bardzo dobrze. Nigdy nie miałem problemu z płynnością oraz działaniem tej aplikacji na MI BOX S. 

Z tego co widziałem podczas uruchamiania kanału nie ma możliwości cofania wstecznego. 

Nie mam najnowszej IPLI tylko starszą z patchem aby bez pakietów było można oglądać seriale bez reklam, może na nowszej można się cofać lecz na ten temat się nie wypowiem bo nie mam zamiaru robić aktualizacji

@r0siu to bardzo dobra wiadomość dla mnie :-D Dzięki, że sprawdziłeś. Jeszcze jakbyś mógł podesłać link do pobrania IPLI 4.5.1 z patchem to byłbym wdzięczny.