Skocz do zawartości

Zacinanie się filmów podczas nagrywania w 4K


KaliberMG

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem od samego początku z telefonem xiaomi mi 9T. Mianowicie chodzi mi o nagrywanie filmów, przy rozdzielczości 4k zawsze na początku się wcinają przez około 4s. Wtedy muszę  zakończyć nagrywanie i uruchomić ponownie wtedy problem zniknie do następnego uruchomiania aplikacji aparat. Jest to bardzo irytujące tym bardziej, że najczęściej używam w telefonie aparat do nagrywania pociechy a te pierwsze sekundy bywają najważniejsze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zenderable zmienił(a) tytuł na Zacinacie się filmów podczas nagrywania w 4K
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • mrosi zmienił(a) tytuł na Zacinanie się filmów podczas nagrywania w 4K
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Ja mam również ten sam problem od momentu zakupu żadna aktualizacja tego do tej pory nie naprawiła . Telefon Mi9T posiadam od dnia premiery . Jest to strasznie irytujące że jest taka opcja ale nie działa poprawnie . I jest w tym telefonie o wiele więcej takich małych szczegółów, które razem mówią mi nie kupuj więcej Xiaomi. Zdecydowanie wolę mieć mniej ale poprawnie działające. Taka polityka firmy pakują w telefon tyle opcji ile się da ale czy będzie to działać bez zarzutu to niech się użytkownik martwi. Ale tak swoją drogą jeśli się to nie naprawi ja telefon zareklamuje tuż przed końcem okresu gwarancji , powód nie poprawnie działająca kamera w trybie 4K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, maik30d napisał:

Zdecydowanie powinno działać płynnie. W Mi9 nic nie ścina więc to może wina procesora 730 lub softu

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka
 

Prawdopodobnie soft inne aplikacje radzą sobie bez problemu z nagrywaniem w 4K 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, maik30d napisał:

Tak ale nie stabilizują tak świetnie jak aplikacja Xiaomi. Być może to za bardzo obciąża procesor

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka
 

Co by to nie było telefon nie działał w pełni poprawnie dla mnie to wystarczy aby reklamować . Dobrze że na forum więcej ludzi to opisuje bo teraz mam pewność że wina leży po stronie Xiaomi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

U mnie Mi9T tez klatkuje na 1080p, nawet w 4K nie próbuje skoro nie daje sobie rady w full HD. Albo nie wyrabia procek albo soft do kitu. Warto zauwazyc ze Mi note 10 tez klatkuje, widziałem filmy nagrane nim.  Ogólnie xiaomi słabo sobie radzi z filmami. Miałem poprzednio Meizu pro 6 plus i Leeco cool 1 i o wiele lepsze filmy nagrywał niz Mi9t

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...