Skocz do zawartości

Bateria w mi9


Mungo

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Mungo napisał:

Nie wiem dlaczego ale Messenger bardzo rozładowuje mi telefon 

U mnie jest dopiero na 10 miejscu z 2%, natomiast od zawsze na czele tabeli mam Android i System Android.

Zdarzały się aktualizacje Messengera które wysysały baterię, zwłaszcza wcześniej gdy miałem LG G6. Na Mi9 jeszcze się nie zdarzyło, używam od kwietnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem , jak na normalnie używany telefon bez przesadnej dbałości o ubijanie czegokolwiek i energooszczędność, twój czas na baterii jest raczej normalny jak na Mi9.

SoT (Screen on time) - dokładnie tak jak mówisz. Ustaw sobie tryb ciemny w systemie i na Messenger i czarne tapety dla amoled, może oszczędzisz 2,17% baterii w ten sposób :)

A może i więcej ;)

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem , jak na normalnie używany telefon bez przesadnej dbałości o ubijanie czegokolwiek i energooszczędność, twój czas na baterii jest raczej normalny jak na Mi9.
SoT (Screen on time) - dokładnie tak jak mówisz. Ustaw sobie tryb ciemny w systemie i na Messenger i czarne tapety dla amoled, może oszczędzisz 2,17% baterii w ten sposób
A może i więcej
 
Sprawdzałem swojego czasu czy jest różnica jak miałem wszystko na ON w autostarcie i nic nie ubijalem a drugim razem ubijanie i autostart na OFF. Bez różnicy. Ja mam sot około 6-7 h

Xiaomi Mi 9 xiaomi.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...